Šviestuvas Pasidaryk Pats

Gėlėtas šviestuvas

Iš nebrangios medžiagos organzos galima sukurti ne tik originalių papuošalų,bet ir interjero aksesuarų. Siūlome pasigaminti gėlėtą šviestuvo gaubtą. Jis atrodo vertas ne vieno šimto litų, nepriekaištingai tinka net prabangiam interjerui.

Jums reikės:

  • apvalaus popierinio arba atlasinio šviestuvo gaubto,
  • keliu spalvų organzos atraižų,
  • dekoratyvių karoliukų,
  • tabletės formos žvakutės,
  • karštųjų klijų.

Gaminimo etapai:

1. Iš skirtingų spalvų organzos atraižų prikarpykite keturių penkių skirtingų dydžių apskritimų. Jų kraštelius pakaitinkite virš degančios žvakutės liepsnos, kad įgautų įdomią formą.

[ light over the city ]2. Po keturis ar penkis organzos apskritimus sudėkite vieną ant kito (nuo didžiausio iki mažiausio), ties viduriu sutvirtinkite siūlais ir adata, ten pat prisiūkite po kelis karoliukus.

3. Organzos gėlės žiedus patepkite karštaisiais klijais.

4. Tuomet tankiai suklijuokite ant viso šviestuvo gaubto arba tik ant viršutinio ar apatinio jo krašto (pasirinkusi tokį variantą, prie rankdarbio užtruksite trumpiau ir pinigų medžiagoms išleisite minimaliai).

Naudinga žinoti

Moderniame interjere ypač įspūdingai atrodo baltos ir sidabro spalvų medžiaginiais gėlių žiedais nusagstytas šviestuvas.

Prie medžiaginio šviestuvo gaubto organzos gėles priklijuosite ir tekstilės klijais.

■    Tamsus popierinis ar medžiaginis šviestuvo gaubtas mažiau laidus šviesai nei pastelinių atspalvių.

■    Formuodami pilnavidurį gėlės žiedą organzos apskritimus vieną su kitu galite suklijuoti karštaisiais ar „Moment Gel“ klijais. Dekoratyvius karoliukus ties viduriu geriau prisiūti nei priklijuoti, nes sudžiūvę klijai gali matytis.

Šaltinis: Šviestuvas Pasidaryk Pats