Archive for the 'Grožis' Category

Sutrūkinėję kapiliarai ant veido

Per odą persišviečiančios rausvos ar violetinės gyslelės – kuperozė – ženklas, kad kraujagyslių sienelės prarado elastingumą. Dažniau taip atsitinka šviesiaplaukėms, turinčioms jautrią odą, taip pat toms moterims, kurios ilgai vartoja hormoninę kontracepciją. Daug lemia ir paveldėjimas, netinkama mityba, ypač angliarūgštės prisotintų ir tonizuojamųjų gėrimų vartojimas -burbuliukai plečia kraujagysles. Kenkia ir rūkymas, besaikis deginimasis saulėje ar soliariume. Stipriai išsiplėtusios ir išryškėjusios kraujagyslės gali signalizuoti apie širdies ir kraujagyslių, odos ligas (rožinę ir kt.). Būtina konsultuotis su kosmetologu ar dermatologu.

KAIP GYDOMA

Distorted SelfieIšsiplėtusios veido kraujagyslės yra šalinamos lazeriu, intensyvia impulsine šviesa, skleroterapija, elektrokoaguliacija ir termokoaguliacija. Iš pradžių nepatartina griebtis drastiškų, kraštutinių priemonių (jos ir brangiau kainuoja). Vertėtų apsilankyti pas kosmetologę, ji patars, kaip prižiūrėti odą, parinks priemones ir atliks reikiamas procedūras be didelės intervencijos. Be to, jei nekeisite nesveiko gyvenimo būdo, mitybos, jokios priemonės neduos ilgalaikių rezultatų.

Nugaros Oda Ir Jos Priežiūra

187/365 - Limitless Undying Love Which Shines Around Me Like A Million SunsNugaros odos stangrinti nereikia, tačiau šveisti būtina, nes ilgainiui nugaros oda gali papilkėti, atsirasti skausmingų spuogelių. Nugarą kaip ir kitas sunkiai pasiekiamas kūno vietas geriausiai šveisti masažiniu šepečiu ilgu kotu arba aštresniu natūralaus pluošto prausimosi diržu. Užspauskite ant vandeniu sudrėkinto masažuoklio grūdėto šveičiamojo kremo ir trinkite juo drėgną nugarą per daug nespausdama ne trumpiau nei minutę.

Įsidėmėkite!
Papilkėjusią nugaros odą ypač veiksmingai skaistina ir švelnina naminis rupios jūros druskos šveitiklis (saujelę sumaišykite su trim šaukštais riebios grietinės). Juo šveisti nepatartina, jeigu nugaros oda nusėta skausmingais uždegiminiais spuogais.

Pėdų Priežiūra

Summer Feetguerra de camaVos pastebėjusi, kad pėdų oda ragėja (pašiurkštėja, pradeda pilkėti ar balti), tuoj pat merkite kojas į šiltą muiluotą vandenį. Po minutės specialia pemza (patogiausia su rankenėle) nutrinkite suragėjusią odą, kiek pamasažuokite pėdas specialiu šiurkščiu šepetėliu ir nuskalavusi vėsiu vandeniu nusausinkite. Kruopščiai įtrinkite maitinamuoju kremu.

Po šios procedūros kurį laiką pėdų nebūtina šveisti pemza, pakanka kartą per savaitę drėgnas aptepti su rupia jūros druska sumaišytu kreminiu kūno prausikliu ir minutę, kitą pamasažuoti pirštais.

Jeigu vargina nuospaudos, atlikdama šveičiamąją  procedūrą, patrinkite jas pemza. Sukietėjusių ląstelių sluoksnio nepavyko pašalinti? Nuospaudas paskuskite specialiu peiliuku.

Riebaluoti Plaukai (Priežiūra)

You Set Me on FirePasak patyrusių specialistų, laikas pamiršti mitą, kad kasdien trinkti plaukus žalinga. Jeigu pasirinksite švelnų kasdienio naudojimo šampūną, plaukams tikrai nepakenksite. Tiesa, trenkant galvą, nereikėtų plaukų smarkiai gniaužyti, juolab smarkiai trinti galvos odos – pakanka šampūnu suvilgytus plaukus keliolika sekundžių švelniai pabraukyti pirštais sukamaisiais judesiais.

Kasdien trenkant galvą, geriau naudoti ne nuskalaujamą, o purškiamą balzamą, kurio nuskalauti nereikia. Plaukai ne taip greitai riebaluosis, jeigu saikingai naudosite modeliavimo priemones. Pastebėta, kad prastą plaukų išvaizdą rytą dažniausiai lemia būtent tokie preparatai, o ne suaktyvėjusi riebalų liaukų veikla.

Inkštirų Valymas Namuose

Ritratto - PortraitKokiu preparatu lengviausia pašalinti juodus inkštirus?

Geriausiai, kad juodus inkštirus valytų profesionali kosmetikė. Nereikia baimintis, kad procedūra bus skausminga – daugelis kosmetikių jau nebenaudoja mechaninių įrankių, veidą valo specialiais poras atveriančiais preparatais.

Jeigu juodų inkštirų turite ant skruostų, kaktos ar smakro, pamėginkite veidą valyti nulupamąja kauke. Nosį bjaurojančius juodus inkštirus patogiausia valyti nulupamosiomis juostelėmis. Kad ir koki valomąjį preparatą pasirinktumėte, nepamirškite, kad po šios procedūros būtina ant veido užtepti poras sutraukiančią kaukę. Beje, ją puikiai atstoja plaktas kiaušinio baltymas. Natūralu ir veiksminga.

Kvepalai Pigiau Naudojant 1 Triuką

42-17924770Pavėlavote į akciją kvepalai pigiau? Ne bėda, naudodami šį paprastą triuką galėsite sutaupyti ir ilgiau kvepėti su tuo pačiu kvepalų kiekiu nei šio triuko nežinanti.

Pirmiausia užpurkškite mažą kvepalų šlakelį ant savo šukų. Aromatas tęsis kelias valandas ir tuo pačiu jūsų plaukai kvepės nuostabiai! Kai kurios moterys netgi pasipurškia kelis lašus kvepalų tiesiai į šampūną ar kondicionierių ir taipogi prailigina kvepalų veikimo laikotarpį.

Kaip žinome, kvepalų aromatas kyla iš apačios į viršų, todėl pirmiausia papurkškime jo ant kulkšnių, už kelių, ant riešo, ant vidinės rankos pusės, kaklo linijos, t.t.

Atminkite, pirmiausia reikia ant odos užsitepti kremo ar losjono ir tik tada naudoti kvepalus. Tai padės užtikrinti, jog kvepalai žymiai ilgiau kvepės ir jums nereikės dažnai iš naujo kvėpintis. Tuo pačiu taupysite pinigus, nes ir pačių kvepalų reikės pirkti rečiau.

Plaukų Dažymas

Plaukai dažomi tiek specialiais cheminiais, tiek ir natūraliais augaliniais dažais. Šie ne tik nekenksmingi, bet dažniausiai ir naudingi. Juose yra daug vitaminų, mineralinių druskų, taip pat biologiškai aktyvių organinių medžiagų, kurios naikina ligas su­keliančias bakterijas arba neleidžia joms daugintis. Be to, natū­ralūs dažai stiprina plaukų šaknis, skatina jų augimą: juos var­tojant, oda mažiau pleiskanoja.