Archive for the 'Interjeras' Category

Vaikų Kambario Interjeras

Ar žinojote, KAD VAIKAMS NEPATINKA MARGOS SIENOS?

Rinkdami naujus tapetus vaikų kambariui mes dažniausiai dairomės išmargintų spalvingais piešinukais – gėlytėmis, drugeliais, meškučiais, laiveliais ir pan. Tačiau Didžiosios Britanijos psichologai nustatė, kad toks spalvų margumynas vaikų kambario interjere vaikus labai erzina, dirgina jautrią jų nervų sistemą.

Deja, mažyliai dar negali to pasakyti. Patiems tėvams reikėtų žinoti, kad geriausia vaikų kambario sienų spalva – neryški: rožinė, gelsva, melsva, žalsva. Beje, ir suaugusieji geriau jaučiasi tarp viena spalva nudažytų sienų. Tik jie, kitaip nei mažyliai, patys gali pasirinkti patinkamą spalvą.

bright kids bedroom

 

Fototapetai namų interjere

fototapetaiFototapetas – tai meno kūrinys, priemonė, kuri interjere padeda sukurti nuotaiką ir stilių, išryškina jo idėją. Tačiau jo nereikėtų naudoti vietoj paveikslo ant sienos.
Geriausia rinktis abstrakčius fototapetus, kurie sukurtų foną, lengvą nuotaiką. Nepatarčiau rinktis fototapetų, kuriuose yra labai konkretūs vaizdai, ryškūs kontrastai, daug detalių, spalvų. Tai gerokai apsunkina erdvę. 0 jeigu kambaryje dar yra kitų baldų, tai jis atrodys perkrautas ir gali slėgti. Taip pat reikėtų vengti vaizdinių, kur gali atsirasti akių kontaktas. Tinkamai parinkti fototapetai gali vizualiai praplėsti mažo kambario erdvę. Jie taip pat sukuria norimą nuotaiką kambaryje.”

Niujorko dangoraižių panorama, jūros skalaujami akmenys. Įkvepia? Tokiais vaizdais galima grožėtis, net jei neturite namo ant kopų arba buto Manhatane. Į interjerus grįžta fototapetai ir jie yra prieinami visiems.