Žuvų Taukai

Pasaulyje yra daugybė žuvų taukų gamintojų. Tačiau kiek iš jų gali didžiuotis šimtamete patirtimi ir tradicijomis? Istoriją nuo 1854 m. skaičiuojantis „Moller’s” -neabejotinai yra vienas ryškiausių vardų žuvų taukų produktų rinkoje.

Pagaminta Norvegijoje

Jei nori vartotojui pateikti produktą, už kurio kokybę galėtum garantuoti 100 proc., turi kontroliuoti visus jo gamybos procesus. Tokios nuostatos laikosi „Moller’s” ir visus žuvų taukų gamybos etapus vykdo Norvegijoje, neperkeliantjųį pigesnes pasaulio šalis.

zuvu taukai

Žuvų taukai

Kuo prasideda auksinio, lašo kelias į vartotojų namus? Žinoma, nuo žvejybos. Visi skysti „Moller’s” žuvų taukai – tai pats gryniausias šviežių arktinių menkių kepenų aliejus. Menkės žvejojamos šaltuose ir švariuose Norvegijos jūros vandenyse, Lofoteno įlankoje. Siame regione neršti atplaukiančios menkės laikomos viena kokybiškiausių žuvų taukų žaliavų pasaulyje. Jos vertinamos dėl mažo aplinkos užterštumo, didelės omega-3 riebalų rūgščių koncentracijos ir natūraliai žuvyje besigaminančių vitaminų D ir A gausos.

Šviežumas ir kokybė

Šviežios menkės tiekiamos tiesiai iš žvejybinio laivo, griežtai laikantis terminų – nuo žuvies sužvejojimo iki jos pristatymo gamybai praeina nedaugiau nei 24valandos. Švieži, ką tik išgauti žuvų taukai yra beveik bekvapiai ir beskoniai, todėl juos būtina apsaugoti nuo sąlyčio su oru – oksidacijos, dėl kurios keičiasi spalva ir atsiranda specifinis kvapas.

Visa sužvejota žaliava apdirbama laikantis griežčiausios kokybės kontrolės. „Moller’s” produktų grynumo ir kokybės reikalavimai yra griežtesni nei Europos farmakopėjos standartai. Kol žuvis iš jūros patenka į produktų pakuotes, kokybė patikrinama net 8 kartus. Paskutinį žodį taria bendrovėje dirbantys ragautojai, patikrinantys kiekvienos produktų partijos skonines savybes.

Taip kiekvieną kartą įsitikinama, kad gamyklą palieka tik švieži, išvalyti, oksidacijos nepaveikti produktai, tinkami ir saugūs vartoti pastoviai net ir mažiems vaikams.

Pagal poreikius ir skonį

Visi „Moller’s” žuvų taukų produktai turi didelę omega-3 riebalų rūgščių koncentraciją. Tinkamiausią produktą savo poreikiams ir skoniui gali rasti net ir išrankiausias žmogus. Greta klasikinio, citrinų ar vaisių skonio skysto menkių kepenų aliejaus rikiuojasi įvairios didelės omega-3 koncentracijos kapsulės, praturtintos papildomomis organizmui vertingomis medžiagomis.

Viena ryškiausių naujienų – patobulintos sudėties „Moller’s Omega-3 Cardio”, skirtas normaliai širdies ir kraujagyslių sistemos funkcijai palaikyti. Tai unikalus, vienintelis toks produktas Lietuvoje, kuriame vertingąsias natūralios žuvinės kilmės omega-3 riebalų rūgštis DHR ir EPR, papildo augalinės kilmės rūgštis ALR. EPR ir DHR palaiko normalų kraujo spaudimą, yra svarbios normaliai širdies veiklai. ALR padeda palaikyti normalią cholesterolio koncentraciją kraujyje.

Rūpesčio savimi neverta atidėlioti rytojui. Drąsiai rinkitės sau tinkamiausią „Moller’s” žuvų taukų produktą. 158 metų „Moller’s” patirtis leidžia būti užtikrintiems.

Šaltinis: Žuvų Taukai