Papildomas Darbas Namuose

Papildomas darbas namuose – tai ne tik puiki galimybė užsidirbti, bet ir prasmingai bei įdomiai praleisti laisvalaikį, tobulėti, o gal netgi susikurti svajonių darbo vietą.

RANKDARBIŲ BŪRELIS

Jeigu virbalus rankose laikote dažniau nei mobilųjį telefoną ir nuolatos sulaukiate pagyrų dėl pačios megztų suknelių, galbūt laikas pasidalyti savo talentu ir su kitais? Žmonės vertina originalius rankų darbo kūrinius, tad, jei mezgate, siuvate, gaminate papuošalus arba proginius atvirukus ir pan., panaudokite savo gabumus ir užsidirbkite papildomų pinigų. Internetas bei įvairios mugės gali tapti puikia erdve pristatyti savo gaminius, atrasti savo nišą ir savo klientus. Svarbiausia, kad tai, ką siūlote, būtų kokybiška, nuoširdų ir originalu.

SLAPTASIS PIRKĖJAS

Užsienyje slaptojo pirkėjo profesija itin populiari. Restoranai, viešbučiai, bankai ir kitos aptarnavimo paslaugas teikiančios įmonės dažnai tikrina savo darbuotojų kompetenciją bei sugebėjimus naudodamiesi žmonių, apsimetančių klientais, pagalba. Lietuvoje ši novatoriška paslauga taip pat teikiama. Dirbant slaptuoju pirkėju, teks iškelti koją iš namų, tačiau pati galėsite rinktis jums siūlomas įmones, vizito datą ir laiką, o ataskaitas apie aplankytą objektą pildysite jaukiai susirangiusi ant sofutės savo svetainėje.

 

MOKĖMĖS, O DABAR MOKOME

Korepetitoriaus veikla – puikus būdas papildomai užsidirbti mokytojams. Prireiks tik šiek tiek daugiau kantrybės, nes žinių ir bendravimo įgūdžių pedagogams dažniausiai ir taip pakanka. Jei mokytojaujate mažame miestelyje, kuriame sudėtinga surinkti pilną klasę vaikų, o ką jau kalbėti apie papildomus mokinius, nusiminti neverta. Vis labiau populiarėja korepetitoriaus paslaugos nuotoliniu būdu – nepriklausomai nuo jūsų gyvenamosios vietos, su mokiniais iš skirtingų miestų ar netgi šalių galite bendrauti internetu. Na, o jei vis dar jaučiate nostalgiją ilgiems vakarams, praleistiems bibliotekose ieškant informacijos kursiniam arba diplominiam darbui, jūsų pagalbos laukia daugybė to daryti nemėgstančių studentų. Beje, nebūtina turėti pedagogo diplomą, kad galėtumėte papildomai mokyti arba rašyti studentams darbus. Svarbu tik, kad pasirinktumėte sritį, kurią gerai išmanote, ir sugebėtumėte perteikti savo žinias.

VERTIMŲ BIURAS

Vertėjauti galite individualiai arba bendradarbiauti su įvairiomis vertimų paslaugas teikiančiomis įmonėmis. Jus ypač vertins, jeigu mokate šiek tiek rečiau vartojamą kalbą. Vertėjaudama taip pat neužmirškite savo pagrindinės specialybės arba profesijos. Pavyzdžiui, teisinis išsilavinimas taps didžiuliu privalumu verčiant tokio pobūdžio tekstus – juk vertėjas turi ne tik žinoti žodžių reikšmes, bet ir suprantamai pateikti tekstą bei specifinius jame vartojamus terminus. Norėdama išplėsti savo veiklą ir surasti naujų užsakovų, pasinaudokite internetu. Yra daugybė nemokamų interneto portalų, kuriuose užsiregistravusi galėsite siūlyti savo paslaugas ir netgi sulaukti užsienio klientų dėmesio.

At the Beauty SalonGROŽIO SALONAS NAMUOSE

Jei mėgstate gražinti ne tik save, bet ir kitus, mokate bendrauti su žmonėmis, jums verta pasvarstyti apie mini grožio saloną namuose. Kokias paslaugas teiksite, priklauso tik nuo jūsų pomėgių ir sugebėjimų: lakuosite nagus, kirpsite plaukus, koreguosite antakius ar pan. Kad ir kurią sritį pasirinksite – prisiminkite, kad patenkinta klietė – geriausia jūsų reklama. O jei vis dar abejojate savo sugebėjimais – užsirašykite į kursus, kuriuose įgysite reikiamų žinių ir labiau pasitikėsite savimi.

SODO KRAITĖ

Jeigų su malonumu darbuojatės darže, o kaimynės aikčioja išvydusos jūsų šiltnamyje augančias gėrybes, keliaukite į turgų. Tiesa, ne kaip pirkėja, o kaip pardavėja. Pavasarį ir rudenį galite prekiauti sodinukais bei sėklomis, vasarą – daržovėmis, vaisiais, uogomis ir gėlėmis, o žiemą – įvairiausiomis džiovintomis žolelėmis. Savo prekybos vietoje būtinai pakabinkite užrašą, kad jūsų produkcija yra naminė – eilė prie prekystalio garantuota.

PREKYBA VALIUTOMIS

International Currency Money for Forex TradingPrekiauti valiutomis gali kiekvienas, tačiau tikrai ne kiekvienam pavyksta iš to pragyventi ar bent jau uždirbti papildomų pinigų. Tam reikia atitinkamų žinių, įžvalgos, solidaus pradinio kapitalo ir stiprių nervų. Prieš pradedant prekybą valiutomis, patariama užsiregistruoti į specialius kursus. Mokytis galite ir savarankiškai – internete rasite gausybę informacijos. Beje, prekyba valiutomis vyksta ir internetu. Norėdama užsidirbti, turite investuoti daugiau nei kelis šimtus litų. Tačiau turėkite galvoje, kad jūsų pinigai valiutų rinkoje gali ištirpti per kelias sekundes, o pradėjus greičiausiai taip ir nutiks. Gerai, kad, prieš investuodama realius pinigus, galite pasipraktikuoti su virtualiais ir įgauti reikiamos patirties.

NAUDINGI PATARIMAI

Mokėkite pasirinkti

Papildomus darbus rinkitės atsižvelgdama į savo pomėgius ir sugebėjimus. Beje, ieškodama papildomos veiklos, nebūtinai turite nerti į visiškai naują sritį. Tarkime, jei jūsų specialybė – grafikos dizainas, po darbo galite siūlyti individualias grafikos dizainerio paslaugas. Nenusiženkite įstatymui Pasirūpinkite, kad jūsų papildoma veikla būtų legali. Šiuo atveju galite išsiimti individualios veiklos pažymėjimą, verslo liudijimą arba steigti juridinį asmenį – priklauso nuo jūsų poreikių. Taip pat pasidomėkite, kokių leidimų ar licencijų gali prireikti vykdant pasirinktą veiklą.

Nuolatos tobulėkite

Domėkitės naujovėmis, ieškokite informacijos, dalyvaukite seminaruose, kurie susiję su jūsų papildoma veikla.

Nepervarkite

Dirbdama neužmirškite pailsėti. Pervargusi ne tik sunkiau pasieksite norimus rezultatus, bet ir pakenksite sveikatai. Nepraleiskite progos

Jums puikiai sekasi? Pagalvokite apie nuosavą verslą.

KELIOS IDĖJOS PAPILDOMAI VEIKLAI

  • Išnešiojamoji prekyba (kosmetikos ir įvairių buitinių priemonių konsultantė).
  • Kambarių nuoma su ausryčiais (jei gyvenate kurortiniame miestelyje), r
  • Tekstų rinkimas arba duomenų suvedimas.
  • Maisto ruoša įvairioms šventėms.
  • Pramogos įvairioms š ventėms (jei mokate vesti renginius).
  • Vaikų arba senyvo amžiaus žmonių priežiūra

Šaltinis: Papildomas Darbas Namuose