Archive for the 'Remontas' Category

Sienų Dažymas

Dažų pasiūla parduotuvėse dabar tokia didelė, kad sunku net išsirinkti, kokios firmos ir sudėties dažus pirkti. Kad susivoktumėte, kokie dažai atitiks jūsų poreikius, atsakykite į du klausimus: kam jie reikalingi (vidaus ar lauko darbams) ir pink dreams and chocolate skykokios medžiagos paviršius bus dažomas? Specializuotos parduotuvės siūlo:

■    grynus akrilinius dažus (atsparius atmosferos poveikiui, nepralaidžius vandeniui, gerai tonuojamus, numatytus daugiausia lauko darbams);

■    akrilinius dažus, pagamintus latekso pagrindu;

■    latekso dažus;

■    vandens emulsijos dažus (palyginti pigius, greitai džiūstančius, atsparius ugniai, pralaidžius oro ir vandens garams, vienodo, matinio blizgesio);

■    vandens emulsijos dažus, pagamintus latekso rišamosios medžiagos pagrindu (atsparius atmosferos poveikiui, gerai padengiančius, tinkamus ir vidaus, ir lauko darbams);

■    vandens emulsijos dažus, pagamintus polivinilacetato rišamosios medžiagos pagrindu (pralaidžius garams ir atsparius dilimui);

■    vandens emulsijas, pagamintas dirbtinių silikoninių dervų pagrindu (atsparias, gerai padengiančias, vandenį atstumiančias).

GRINDŲ DAŽYMAS

Grindys dažomos tik tada, kai visi kiti remonto darbai – lubų, sienų, langų, durų dažymas – jau pabaigti. Jei patalpoje paklotos naujos grindys, jas galima dažyti tik po to, kai lentos yra visiškai išdžiūvusios.

perché a darsi un appuntamento che speranza c´è

Darbui reikės dviejų matmenų teptukų: vienas grindjuosčių dažymui (plokščias arba apvalus, 30 mm skersmens), antrasis 60-80 mm arba – dar geriau – dažytojų teptukas. Visi grindims dažyti skirti dažai pasižymi dideliu atsparumu nusidėvėjimui. Reikalingas dažų kiekis apskaičiuojamas pagal pridedamą instrukciją, prieš tai išmatavus patalpos kvadratūrą.

In the Waste LandPrieš dažydami grindis nugruntuokite pokostu, gruntiniais dažais arba smarkiai atskiestais grindų dažais. Kai gruntas bus visiškai išdžiūvęs, užglaistykite plyšius siaura glaistymo mentele. Glaistas turi būti viename lygyj esu grindų lentomis. Kadangi jis susitraukia, glaistyti teks antrą, galbūt dar ir trečią kartą. Kai glaistas išdžius, grindis nušlifuokite švitriniu popieriumi. Kad būtų lengviau dirbti, juo apvyniokite medinę kaladėlę. Baigę šlifuoti grindis išvalykite dulkių siurbliu. Užglaistytas vietas padenkite gruntiniais dažais arba pokostu ir pradėkite dažyti. ^    ^

Pirmiausia nudažykite grindjuostes. Patalpą dažykite pradėję nuo tolimiausios sienos ir eidami durų link. Dažus tepkite plonu sluoksneliu.

Dažykite mažiausiai du kartus. Leiskite dažams visiškai nudžiūti. Išdažius paskutinį kartą, dažai turi džiūti ir stingti dvi paras.

BŪSTO INTERJERAS

Lygiai kaip ir drabužių, šukuosenų ir avalynės stilius, taip ir būsto interjerui esminę įtaką daro epochų kaita, technologijų vystymasis ir mados tendencijos. Beveik visada madingas juodos ir baltos spalvų derinys, tinkantis tiek baldinių audinių raštams, tiek dažant sienas. Kartais interjero mada apsuka ratą ir po kelerių metų sugrįžta. Štai dabar, kaip ir XX a. septintajame dešimtmetyje, moderniame bute viena ar dvi sienos yra dažomos kitokiu atspalviu negu kitos.

Pastaraisiais metais interjero dizainui būdingas stilių mišinys, tačiau visų svarbiausia yra individualumas. Todėl įsirengdami ir apipavidalindami savo gyvenamąją vietą, drąsiai rinkitės iš kiekvieno stiliaus tai, kas jums atrodo vertingiausia. Laisvai derinkite įvairias technikas – dažymą, fototapetus, šiurkštaus akmens arba tinko sienas. Tiesa, neturint išankstinių žinių, bus sunku numatyti rezultatą, nes kičas – irgi menas. busto interjerasJei bijote suklysti, sienoms rinkitės ramius tonus ir pabrėžkite detales – šviestuvą arba toršerą, paveikslą, užuolaidas, pagalvėles. Jei yra galimybė, atnaujinkite ir išsaugokite viską, kas padaryta iš natūralių medžiagų, – medinius langus, grindlentes    (net jeigu jos su plyšiais), medines duris, senų plytų sienas (jos dažniausiai būna paslėptos po storu tinko sluoksniu). Ypač vertingi senoviniai mediniai baldai – jie suteiks jūsų būstui ypatingą atmosferą.

Prieš pradėdami patalpos remontą, apgalvokite visą jos dizainą. Tačiau jei pasielgėte spontaniškai ir galiausiai nesate patenkinti savo darbu, nepulkite į neviltį! Nėra nieko paprastesnio, kaip perdažyti sienas.

Kaip nulupti senus tapetus

Šiame video parodyta kaip nulupti senus tapetus nuo sienų atliekant remonto darbus namuose.

Stiklo Pjovimas Namuose

Video, kaip pjauti stiklą. Reikės stiklo pjovimo rėžtuko ir tvirto pagrindo. Pasinaudokite liniuote ir padarykite įpjovą stikle. Geriau įrėžkite stiklą vienu kartu, nes pakartotinai raižant gali atsirasti daugiau mikroįskilimų ir vėliau stiklas lūš ne pagal liniją.

Stiklo pjovimas gali būti palengvintas jeigu naudosite žibalą suvilgyti pjovimo vietą. Storesniam stiklui pjauti rėžtuką traukite į save, o ne nuo savęs.