BŪSTO INTERJERAS

Lygiai kaip ir drabužių, šukuosenų ir avalynės stilius, taip ir būsto interjerui esminę įtaką daro epochų kaita, technologijų vystymasis ir mados tendencijos. Beveik visada madingas juodos ir baltos spalvų derinys, tinkantis tiek baldinių audinių raštams, tiek dažant sienas. Kartais interjero mada apsuka ratą ir po kelerių metų sugrįžta. Štai dabar, kaip ir XX a. septintajame dešimtmetyje, moderniame bute viena ar dvi sienos yra dažomos kitokiu atspalviu negu kitos.

Pastaraisiais metais interjero dizainui būdingas stilių mišinys, tačiau visų svarbiausia yra individualumas. Todėl įsirengdami ir apipavidalindami savo gyvenamąją vietą, drąsiai rinkitės iš kiekvieno stiliaus tai, kas jums atrodo vertingiausia. Laisvai derinkite įvairias technikas – dažymą, fototapetus, šiurkštaus akmens arba tinko sienas. Tiesa, neturint išankstinių žinių, bus sunku numatyti rezultatą, nes kičas – irgi menas. busto interjerasJei bijote suklysti, sienoms rinkitės ramius tonus ir pabrėžkite detales – šviestuvą arba toršerą, paveikslą, užuolaidas, pagalvėles. Jei yra galimybė, atnaujinkite ir išsaugokite viską, kas padaryta iš natūralių medžiagų, – medinius langus, grindlentes    (net jeigu jos su plyšiais), medines duris, senų plytų sienas (jos dažniausiai būna paslėptos po storu tinko sluoksniu). Ypač vertingi senoviniai mediniai baldai – jie suteiks jūsų būstui ypatingą atmosferą.

Prieš pradėdami patalpos remontą, apgalvokite visą jos dizainą. Tačiau jei pasielgėte spontaniškai ir galiausiai nesate patenkinti savo darbu, nepulkite į neviltį! Nėra nieko paprastesnio, kaip perdažyti sienas.

Šaltinis: BŪSTO INTERJERAS

Žymės: