Archive for the 'Sportas' Category

Mankšta Namuose Moterims

Net trumputė mankšta namuose gali būti veiksminga, jei ją darysi kasdien. Taigi nesiteisink, kad trūksta laiko – mūsų siūlomiems pratimams tereikia kelių minučių prieš rytinį dušą.

2 min.

Apšilimas

Šis pratimas išvėdina plaučius, paspartina kraujotaką, įšildo raumenis, o tai labai svarbu atliekant kitus pratimus.

■    Atsistok kiek pražergusi kojas. Nusipur-tyk, pasirąžyk, rankas sulenk priešais krūtinę ir energingai, bet neįtempusi raumenų pasisukiok į vieną ir į kitą pusę.

2 min.

Liemeniui ir šlaunims

Mankšta

Jei iki šiol nesportavai, metas pradėti. Tik nesakyk, kad trūksta laiko, jei nori būti energingesnė, atsparesnė stresams ir labiau atsipalaidavusi, būtinai rask laiko reguliariai mankštintis. Ritmiškai pasikartojantis, ilgai (ne trumpiau kaip 45 min.) trunkantis raumenų darbas labai naudingas organizmui: suaktyvėja kvėpavimas ir kraujotaka, smegenys išskiria daugiau endorfinų – hormonų, lemiančių gerą nuotaiką.

2007-11-12-12-13-22-EditParadoksalu, bet tikra tiesa: kuo daugiau energijos išeikvoji, tuo žvalesnė ir energingesnė esi. O jei mankštinsiesi lauke, energijos suteiks ne tik pats sportas, bet dar ir saulės šiluma, paukščių čiulbesys, medžių ošimas.

Pratimai Klubų Apimčiai Mažinti

Pratimas klubų apimčiai sumažinti. Atsiklaupkite, ištiestomis rankomis remkitės į grindis. Kairę koją ištieskite ir kelkite kuo aukščiau. Neatpalaiduodama raumenų, grįžkite į pradinę padėtį ir nesustodama judesį kartokite apie 20 kartų. Tada be pertraukėlės tą patį atlikite kita koja. Atsikvėpkite ir vėl viską pakartokite iš pradžių (atlikite 15-20 kartų).

klubai

DĖMESIO: jeigu norite, kad liemuo greičiau taptų liaunesnis, o klubai grakštesni, venkite miltinių gaminių, manų košės, riešutų, šparagų, aguročių, bulvių, bananų, pomidorų. Valgiaraštyje turi dominuoti neriebi žuvis, jūrų produktai, liesa mėsa (paukštiena, jautiena, veršiena) ir pieno produktai.

Pratimai Krūtinei Moterims

Jeigu norite sustangrinti krūtinės raumenis, neseniai baigėte maitinti kūdikį krūtimi, pravers paprastas, bet labai veiksmingas pratimas su guma.

Atsistokite žergtai. Įtempusi už nugaros gumą, priekyje kryžiuokite rankas tarsi darydama žirkles (kvėpuodama diafragma sukryžiuokite rankas ir vėl ištieskite plačiu mostu į šonus). Šį judesį atlikite 20-30 kartų, padariusi pertrauką, atlikite dar dusyk po tiek pat. Kasdien skaičių didinkite.