Pilvo Presas Moterims

Akivaizdus pilvo presas – tai mūsų gyvenimo būdo indikatorius. Gali pasakoti nepasakojęs, kaip laikaisi su perui-tramodernios dietos, tai ir teliks pasakos ir paistalai, jei įžymieji šeši kubeliai ant pilvo tavo žodžių nepatvirtins.

Kuo gi jie, tie kubeliai, tokie svarbūs? Kąjie atskleidžia, ką byloja apie jų savininkus ir savininkes? Na, nevyniojant į vatą, galima rėžti tiesiai šviesiai – jie rodo, kokie mes kokybiški kūno prasme. Ar turime valios sveikai maitintis, ar, priešingai, vis išlenkiame taurę kitą raudonojo vyno ar bokaliuką alaus? Valgome daržovių salotas su vištos krūtinėle be odos ar mieliau pasisaldiname gyvenimą pyragėliais ir ledais? Štai ką iš esmės atskleidžia tie šeši kubeliai ant mūsų juosmens. Pristatau keletą labai praktiškų ir veiksmingų patarimų, kaip tuos kubelius „išvilioti" į paviršių.

Įvertinkite save. Nusivilkite drabužius (geriau visus) ir atsistokite prieš veidrodj. Pamatykite save – tai svarbu!
Dėl visa ko pasitikrinkite sveikatą. Tai visų pirma rizikos įvertinimas: gali būti, kad sugalvosite treniruotis „kaip jaunystėje", deja, organizmas per pastaruosius dešimt ar dvidešimt metų pasirodys esąs gerokai nusidėvėjęs. Todėl tiesiog pasitikrinkite sveikatą.

 

Būkite realistės. Visos be išimties „greitos dietos" ir magiškos ar dar magiškesnės formulės, kaip numesti dešimt kilogramų per dešimt dienų, geriausiu atveju yra neveiksmingos, tik išvilioja iš jūsų pinigus ir sugaišina laiko, o dažnai dar ir smarkiai žaloja sveikatą. Užvis blogiausia, kad net ir tuo metu, kai buvote numetusi svorio, kuris paprastai vėl priauga dar greičiau nei nukrito, išsvajotieji šeši kubeliai taip ir nepasirodo. Kodėl? Todėl, kad netekote vandens, o ne riebalų. Taukai kur buvo, ten ir liko, kaip dengė jūsų pilvą, taip ir tebedengia. Verčiau nusistatykite tikslą, kad atsikratysite ne daugiau nei po vieną kilogramą per savaitę, dar geriau – vos po pusę kilogramo.
Pasiimkite mažesnį šaukštą!
Trumpiau tariant, išmeskite iš savo valgiaraščio visą šiukšliamaistį. Neabejoju, kad puikiai žinote, kas tai yra. Žiūrėkite, ką dedate į burną. Jei dedate į save šlamštą, iš to šlamšto jūsų organizmas ir sukurs save. Ledai ir desertai gerai atrodo lėkštėse ir reklamose, o ne ant mūsų pilvų ir strėnų.
Susikaupkite! Jei tikrai norite pamatyti savo pilvo presą…

Nesistenkite naudoti didelių svorių, nebent trokštate padidinti raumenų apimtis. Verčiau didinkite kartojimų skaičių ir mažinkite tarpus tarp serijų.
Nesiilsėkite per ilgai tarp serijų, ypač kai treniruojate juosmenį. Dar geriau – visai nesiilsėkite. Darykite visus pilvo preso pratimus kaip vieną ilgą nesibaigiančią seriją. Po dešimt ar penkiolikos minučių jūsų pilvo raumenys virte virs, o to jums kaip tik ir reikia.
Turėkite treniruočių užrašus. Ne visi tai mėgsta, tačiau tvarkingumas dar niekam nepakenkė.
Kai treniruojatės, pasistenkite, kad ir jūsų protas dirbtų kartu su tais raumenimis, kuriuos mankštinate, o ne spręstų kokius nors kitus uždavinius. Jei galvojate apie viena, o darote kita – gero iš to nebus.

Treniruokite pilvo raumenis naudodama kuo įvairesnius pratimus. Susi-rietimai yra puikus, tačiau tikrai ne vienintelis pratimas.

Gera žinia: norint treniruoti pilvo raumenis, nebūtina tapti sporto klubo nariu ar pirktis sudėtingą įrangą. Daugumą pratimų galima atlikti tiesiog namie, ant grindų.

Neapsiribokite viena raumenų grupe. Treniruokite viso kūno raumenis, taip ne tik sudeginsite daugiau kalorijų, bet ir susikursite gražesnį, proporcingesnį kūną.

Neatidėliokite sprendimų.
„Ta diena" visada yra šiandien.
Kantrybė ir pastovumas yra ne mažesnės vertybės negu talentas ir užsidegimas. Jums prireiks laiko. Tačiau nuoseklus darbas ir derama mityba niekada neapvilia. Todėl – pirmyn ir sėkmės!

Šaltinis: Pilvo Presas Moterims