Archive for the 'Svorio metimas' Category

VAISTAŽOLIŲ ARBATOS MOTERIMS

Šios arbatos neturi šalutinio poveikio, visiems tinka. Valo organizmą ir padeda lieknėti. Tiesa, naivu tikėtis, kad sulieknėsi išgėrusi vieną kitą arbatos stiklinę. Tačiau jeigu dažniau gersi ne kavos, o vienos iš mūsų siūlomų arbatų, tikrai pavyks atsikratyti kelių nereikalingų kilogramų.

Vaistažolės, veikiančios medžiagų apykaitą

Vaistažolės netirpdo riebalų. Jų antpilai veikia kitaip: ramina (tada lengviau gintis nuo pagundos pasmaguriauti), šalina nuovargį (kuris sukelia nenorą mankštintis), slopina pernelyg stiprų alkio jausmą, gerina virškinimą, spartina medžiagų apykaitą.

Valerijonai, melisos, jonažolės ramina, padeda, kai dėl prastos nuotaikos pernelyg padidėja apetitas.

Gelsvės, sidabražolės skatina skrandžio sulčių išsiskyrimą, gerina virškinimą.

Kraujažolės saugo nuo lėtinio vidurių užkietėjimo.

jamie cullum:it´s about timeDirvinės našlaitės spartina medžiagų apykaitą, reguliuoja virškinimo sistemos veiklą.

Vaistinės ramunėlės švelnina virškinamojo trakto uždegimus.

Juodųjų šeivamedžių uogos padeda greičiau pašalinti kenksmingus medžiagų apykaitos produktus ir švelniai laisvina vidurius.

Dilgėlės, varpučių šakniastiebiai, kukurūzų purkos stimuliuoja medžiagų apykaitą.

Šaltekšnių žievė laisvina vidurius, bet nesukelia priklausomybės nuo laisvinamųjų.

Kiaulpienių šaknys gerina kepenų ir inkstų veiklą.

Mankšta

Jei iki šiol nesportavai, metas pradėti. Tik nesakyk, kad trūksta laiko, jei nori būti energingesnė, atsparesnė stresams ir labiau atsipalaidavusi, būtinai rask laiko reguliariai mankštintis. Ritmiškai pasikartojantis, ilgai (ne trumpiau kaip 45 min.) trunkantis raumenų darbas labai naudingas organizmui: suaktyvėja kvėpavimas ir kraujotaka, smegenys išskiria daugiau endorfinų – hormonų, lemiančių gerą nuotaiką.

2007-11-12-12-13-22-EditParadoksalu, bet tikra tiesa: kuo daugiau energijos išeikvoji, tuo žvalesnė ir energingesnė esi. O jei mankštinsiesi lauke, energijos suteiks ne tik pats sportas, bet dar ir saulės šiluma, paukščių čiulbesys, medžių ošimas.

Pilvo Presas Moterims

Akivaizdus pilvo presas – tai mūsų gyvenimo būdo indikatorius. Gali pasakoti nepasakojęs, kaip laikaisi su perui-tramodernios dietos, tai ir teliks pasakos ir paistalai, jei įžymieji šeši kubeliai ant pilvo tavo žodžių nepatvirtins.

Kuo gi jie, tie kubeliai, tokie svarbūs? Kąjie atskleidžia, ką byloja apie jų savininkus ir savininkes? Na, nevyniojant į vatą, galima rėžti tiesiai šviesiai – jie rodo, kokie mes kokybiški kūno prasme. Ar turime valios sveikai maitintis, ar, priešingai, vis išlenkiame taurę kitą raudonojo vyno ar bokaliuką alaus? Valgome daržovių salotas su vištos krūtinėle be odos ar mieliau pasisaldiname gyvenimą pyragėliais ir ledais? Štai ką iš esmės atskleidžia tie šeši kubeliai ant mūsų juosmens. Pristatau keletą labai praktiškų ir veiksmingų patarimų, kaip tuos kubelius „išvilioti" į paviršių.

Įvertinkite save. Nusivilkite drabužius (geriau visus) ir atsistokite prieš veidrodj. Pamatykite save – tai svarbu!
Dėl visa ko pasitikrinkite sveikatą. Tai visų pirma rizikos įvertinimas: gali būti, kad sugalvosite treniruotis „kaip jaunystėje", deja, organizmas per pastaruosius dešimt ar dvidešimt metų pasirodys esąs gerokai nusidėvėjęs. Todėl tiesiog pasitikrinkite sveikatą.

Bėgiojimas Svorio Metimas

Norėjau sužinoti, ar bėgiodama kasdien po 20-30 min. numesiu svorio, ar tik užsiauginsiu raumenis?

begiojimas svorio metimas

bėgiojimas svorio metimas

Bėgiojimas, be abejo, padeda numesti svorio, stiprina kojų raumenis. Be to, ši sporto šaka didina Ištvermę. Jeigu nenorite, kad raumenys užaugtų neproporcingai dideli, kasdien bėgiokite ne ilgiau nei 20-30 minučių. Jeigu bėgiosite kas antrą dieną- ne ilgiau nei 40-60 min. Daugelis moterų bijo bėgioti, nes mano, kad išsišoks blauzdų raumenys. Protingai bėgiojant to tikrai neatsitiks. Nors būna ir išimčių: vienų net ilgai bėgiojant blauzdų raumenys beveik nepadidėja, o kitų sustambėja po keleto treniruočių. Jeigu nenorite, kad blauzdų raumenys pernelyg sutvirtėtų, rinkitės bėgimą nuo kulno arba greitąjį ėjimą. Bėgiojant nuo pirštų galiukų, tarsi pasistiebus, didžiausias krūvis tenka blauzdų raumenims ir šiose vietose ypač greitai formuojasi raumenys. Svoris greičiau kris, jei bėgiodama kuo daugiau Išprakaituosite. Reikėtų bėgioti minkštesne danga nei asfaltas. Asfaltuotu šaligatviu ar ant sniego negerai – kenčia sąnariai, galite atmušti padus, pirštus (pirštų pagalvėlės tampa skausmingos, nepaeisite su bateliais). Geriausia bėgioti specialia gumine danga (būna mokyklų lauko stadionuose ir pan.). Tinka ir žemė, bet jokiu būdu ne žvyras (kliuvinėsite) ar smėlis (grims pėdos).

Bėgimo batelių užkulniai turi būti kieti, paaukštinti, kad nepatemptumėte achilo sausgyslių bėgiodama kietu, nelygiu ar akmenuotu keliu. Šių batelių nosys lanksčios, pakulnės aukštesnės, priekinė padų dalis kuo minkštesnė, kad sušvelnintų smūgius, o padų paviršius grublėtas.