ZODIAKO ŽENKLAI IR AUGALAI

Kiekvieną mėnesį vidutiniškai per 29,5 paros Mėnulis apkeliauja visus Zodiako ženklus. Kiekviename Zodiako ženkle Mėnulis vidutiniškai užsibūna 2,5 paros. Mėnulio kelias per Zodiako ženklus ir jo fazes turi nemažai įtakos augalams. Visus Zodiako ženklus sąlyginai galima suskirstyti į 3 grupes: derlinguosius Zodiako ženklus, vidutinio derlingumo ir nederlingus ženklus.
NEDERLINGI ZODIAKO ŽENKLAI
Nederlingi yra šie Zodiako ženklai: Vandenis, Dvyniai, Avinas ir Liūtas. Nederlingiausias Zodiako ženklas yra Liūtas. Tik nedaugelis augalų, pasėtų ar pasodintų šio Zodiako ženklo metu, gali pakankamai gerai augti ir vystytis. Šiuo laikotarpiu žymiai naudingiau naikinti piktžoles ar įdirbti žemę. Nederlingas yra ir Vandenio ženklas. Šio ženklo metu naudinga prižiūrėti pasėlius ir kovoti su augalų kenkėjais. Šiek tiek palankesnis yra Dvynių ženklas, tačiau šio ženklo metu pasodintų augalų vaisiai neįgauna ryškesnių spalvų, neturi gero kvapo ir skonio.

Šio ženklo metu patariama dirbti žemės darbus. Kai Mėnulis yra Avino ženkle, sodinkite tik svogūnus ir česnakus, nes kiti augalai augs prastai. Šiuo laikotarpiu naudingiau kovoti su augalų kenkėjais ir naikinti piktžoles.
VIDUTINIO DERLINGUMO ZODIAKO ŽENKLAI
Vidutinio derlingumo yra šie Zodiako ženklai: Šaulys, Jautis, Ožiaragis ir Mergelė. Kai Mėnulis yra šiuose Zodiako ženkluose, galima sėti ir sodinti augalus, tačiau reikia žinoti, kad ne visi augalai vienodai gerai augs ir vystysis. Kai Mėnulis yra Šaulio ženkle, patariama sėti žolės veją ir dirbti žemės darbus, o kai Jautyje – sėti ir sodinti šakniavaisius bei lapinius augalus, o kai Ožiaragio ženkle – sėti tik šakniavaisius.
DERLINGIEJI ZODIAKO ŽENKLAI
Derlingiausi yra šie Zodiako ženklai: Žuvys, Svarstyklės, Vėžys ir Skorpionas. Kai Mėnulis yra šiuose Zodiako ženkluose, patariama sėti įvairių rūšių augalus. O kai Mėnulis yra Vėžio ženkle, augalus sėkite ir sodinkite lauke. Kai Mėnulis yra Skorpiono ženkle, sodinkite vijoklinius augalus, o kai Svarstyklių ženkle – sėkite ir sodinkite morkas, bulves, kopūstus ir kukurūzus.

Šaltinis: ZODIAKO ŽENKLAI IR AUGALAI

Žymės: