Kaip Padėti Eta Ženklą @

Jeigu nežinote, kaip padėti eta ženklą, kuris atrodo štai taip @, skaitykite toliau.

  1. Įsitikinkite, kad klaviatūroje yra nustatyta anglų kalba. Pažiūrėkite į apačioje dešinėje esančią ikoną su kalbos ženklu. Jeigu rodo LT, tai pakeiskite, kad būtų EN. (Jeigu EN ženklo nėra, vadinasi nesate nusistatę anglų kalbos kaip vieno iš varianto, tokiu atveju pereikite prie 4 žingsnio)LT ir EN kalbos
  2. Atsidarykite interneto naršyklės ar programos langą, kuriame norite padėti eta ženklą. Pažiūrėkite, kad vis dar rodytų EN, o ne LT prie kalbos ikonos.
  3. Dabar svarbiausias etapas. Nuspauskite ir laikykite CTRL mygtuką, esantį klaviatūros kairėje apačioje. Laikydami paspaudę CTRL mygtuką nuspauskite @ ženklo klaviatūros mygtuką. Ant šio mygtuko dar pavaizduota skaičius 2, kabutės “ ir kartais raidė Č. Esmė tame, kad norint parašyti eta ženklą, reikia naudoti CTRL (control) mygtuką.
  4. Papildomas žingsnis. Jeigu vis dėlto padėti eta ženklą niekaip nesiseka, greičiausiai tai galite padaryti nukopijavę šį ženklą iš šio puslapio ir įterpę, ten kur jums reikia.
    Su pele apibraukite @ ženklą, tada ant jo nuspauskite dešinį pelės klavišą ir pasirinkite copy. Vėliau toje vietoje kur norite įterpti @ ženklą, vėl nuspauskite dešinį pelės mygtuką ir pasirinkite įterpti.

kaip-padeti-eta-zenkla

Jeigu vis dar iškyla problemų, rašykite į komentarų skyrių.

Ar žinote, kaip klaviatūroje rašomas euro ženklas? Skaitykite patarimą čią

Šaltinis: Kaip Padėti Eta Ženklą @

2 Responses to “Kaip Padėti Eta Ženklą @”


  1. 1Liuda

    Aciu Jums labai uz si patarima, kaip padeti eta zenkla.

  2. 2Narimantas

    Nereikia kaitalioti kalbos nustatymo prie laikrodžio. Jei stovi LT, lai sau ir būna. O norint parašyti ,,@ ”,reikia kartu spausti dešiniuosius klaviatūros Alt ir Shift ir dar priedo klavišą su Eta ženklu.

Comments are currently closed.