Zodiako Ženklai Ir Augalų Sodinimas

 

Avinas
Kai Mėnulis yra Avino ženkle, patariama sėti ir sodinti tik greitai augančius augalus, kurių derlių tuoj pat suvartosite arba perdirbsite.
Šiuo laikotarpiu patariama sėti ir sodinti salotas, špinatus, krūmines pupeles ir pomidorus.
Jautis
Kai Mėnulis yra Jaučio ženkle, patariama sėti ir sodinti kopūstus, morkas, burokėlius, smidrus, juoduosius ridikus, porus, salierus, o taip pat visų rūšių vaistinius augalus ir žalumynus.
Šiuo laikotarpiu taip pat patariama sodinti medžius, krūmus, erškėtrožes, sausmedžius, o taip pat ir lėtai augančius augalus, kurie užauga stiprūs, nebijo šalčių, o jų užaugintus vaisius galima išlaikyti per žiemą.
Dvyniai
Kai Mėnulis yra Dvynių ženkle, patariama sodinti braškes ir žemuoges, šakniavaisius, vijoklinius augalus, pupeles, žirnius, vikius ir lęšius.
Šiuo laikotarpiu patariama persodinti visų rūšių vijoklinius augalus ir erškėtrožes.

 

Vėžys
Kai Mėnulis yra Vėžio ženkle, patariama sodinti moliūgus, arbūzus, melionus, krūmines pupeles, šakniavaisius, ridikėlius, ridikus, pomidorus ir špara-gus. Tačiau šių augalų užaugintą derlių patariama suvartoti iš karto arba perdirbti. Šiomis dienomis nepatariama sodinti vijoklinių augalų.
Liūtas
Kai Mėnulis yra Liūto ženkle, patariama sodinti vaismedžius ir vaiskrūmius.
Liūtas kaip ir Avinas bei Šaulys yra Ugnies ženklas. Kai Mėnulis yra šiuose ženkluose, būkite atsargūs su aštriais daiktais: kauptukais, kastuvais, kirviais ir pjūklais, nes šių dienų žaizdos būna ypač skausmingos ir ilgai negyja.
Mergelė
Kai Mėnulis yra Mergelės ženkle, patariama sodinti visų rūšių dekoratyvinius krūmus, erškėtrožes, sausmedžius, žemaūgius medžius ir krūmus.
Šiuo laikotarpiu patariama sėti žolės veją. Ypač gerai augs šiuo laikotarpiu pasodinti augalai, kurie akį džiugins ne tik gražiais žiedais, bet ir skaniais vaisiais.

Ožiaragis
Kai Mėnulis yra Ožiaragio ženkle, patariam sėti vejos žolę ir žaliąsias daržoves: žieminius špinatus, salierus, porus, svogūninius augalus, šakniavaisius ir vaiskrūmius. Pasak astrologų, Ožiaragis – derlingas Zodiako ženklas. Šio ženklo metu patariama sodinti visų rūšių žieminius augalus, o svogūnus reikia sodinti per Mėnulio delčią.
Vandenis
Kai Mėnulis yra Vandenio ženkle, sodininkams ir daržininkams patariama pailsėti, nes šio ženklo metu jokių augalų sėti ir sodinti nepatariama, nes pasėtos sėklos gali nesudygti, o jei ir sudygs, tai daigai bus silpni.
Astrologų teigimu, šiuo laikotarpiu persodinti augalai žus.
Žuvys
Kai Mėnulis yra Žuvų ženkle, patariama sėti ir sodinti salotas, špinatus, petražoles, ridikėlius ir braškių daigus. Atminkite, kad šiomis dienomis pasodintų augalų vaisiai sugeria nemalonius pašalinius kvapus ir gana greitai sugenda.

Svarstyklės
Kai Mėnulis yra Svarstyklių ženkle, patariama sodinti bulves, ropes, šparagus, pupeles, žirnius, vikius, lęšius, sėti grūdines kultūras.
Šiuo laikotarpiu taip pat patariama sodinti visų rūšių gumbines ir ankštines daržoves. Svarbiausia sąlyga – šias daržoves reikia sodinti per Mėnulio delčią.
Skorpionas
Kai Mėnulis yra Skorpiono ženkle, patariama sodinti pomidorus, porus, svogūninius augalus, ridikus, moliūgus, arbūzus ir melionus. Šiomis dienomis taip pat patariama sėti vaistinius augalus, o ypač tuos, kurių stiebai, vaisiai ir lapai padengti aštriais spygliais.
Šaulys
Kai Mėnulis yra Šaulio ženkle, patariama sėti ir sodinti į aukštį augančius augalus, tačiau šiuo laikotarpiu nepatariama genėti vaismedžių ir vaiskrūmių, o taip pat perkasti dirvos šalia augalų, nes galima pažeisti jų šaknis.

Šaltinis: Zodiako Ženklai Ir Augalų Sodinimas

Žymės: