Kaip Numesti Svorio Greitai

kaip numesti svorio greitai

Kaip numesti svorio

Ar norite padailinti kūno linijas numesdami nereikalingus svorio kilogramus , kad galėtumėte ramiai pasirodyti paplūdimyje ar klasės susitikime ir nesijaudinti dėl paslaptingų aplinkinių susižvalgymų? Žmonija sugalvojo daugybę būdų kaip numesti svorį greitai, bet atminkite, kad pernelyg greitas svorio numetimas gali neigiamai paveikti jūsų kūną ir sveikatą.
Holivudinės dietos, dietos piliulės ir badavimas gali greitai suteikti norimą efektą, tačiau to kaina gali būti prarasti ne tik riebalai, bet ir raumenų masė bei pakenkta širdies ar kitų organų veiklai. Tad kokia geriausia išeitis? Neskubėkite ir nebandykite numesti svorio per vieną naktį tarsi norėdami pasiekti stebuklą. Geriau sekite toliau pateiktomis rekomendacijomis, kaip numesti svorį pakankamai greitai, bet sveikai ir užtikrintai.Žingsniai:

Apskaičiuokite savo dienos kalorijų normą ir metabolizmą. T.y. kiek kalorijų per dieną vidutiniškai sudeginate. Norėdami laimėti kovą su svoriu, turite žinoti, kiek kalorijų suvartojate per vieną dieną.
Žymėkitės visus produktus, kuriuos suvalgėte per dieną ir gale dienos suskaičiuokite, kiek tai sudaro kalorijų per dieną. Yra nemažai internetinių svetainių arba žurnalų su pateiktomis kalorijų lentelėmis. Taipogi ant daugumos produktų pakuočių yra nurodoma, kiek kalorijų jame yra.
Kitas žingsnis yra sužinoti, kiek kalorijų jums reikėtų suvrtoti per dieną, kad nebūtų jų pertekliaus, tik tada galėsite sėkmingai mesti svorį. Čia verta pažymėti, jog nėra vienareikšmiško metodo iškart pasakyti jūsų kalorijų poreikį. Jis priklauso nuo žmogaus ūgio, sudėjimo, dabartinio svorio, fizinio aktyvumo lygio ir metabolizmo greičio. Pasikonsultuokite su dietologu ar kitu mitybos specialistu dėl apytikslio kalorijų skaičiaus.
Sumažinant kalorijų kiekį per dieną vidutiniškai 500, galima per savaitę numesti apie 0,5Kg svorio.

Šaltinis: Kaip Numesti Svorio Greitai