Svorio Metimas Nuo Pilvo

Kad pilvas būtų dailus, pirmiausia reikia sureguliuoti mitybą. Treniruojantis pilvo raumenys stiprės, bet jei kasdien valgysite bandeles, blynus, svorio metimas nuo pilvo nepaspartės, nes raumenys bus pasislėpę po riebaliniu sluoksniu.

Reikėtų atsisakyti nesveikų saldumynų, juos keisti džiovintais vaisiais ir kt. Išbraukę iš valgiaraščio tukinančius desertus, miltinius patiekalus ir kasdien bent po 15 minučių darydami atsilenkimus, rezultatą pajusite jau po savaitės. Rodos, kas tos keliolika minučių, bet poveikis Išties stulbinamas.

Atsilenkimus labai svarbu daryti taisyklingai. Daugelis suneria rankas už galvos ir atsilenkdami kilsteli tik galvą. Greitai pavargsta, bet rezultato nepasiekia. Reikia lenktis per pilvo presą, kad nuo grindų pakiltų pečiai ir nugara – visa viršutinė kūno dalis.

Jei po 30 atsilenklmų ima nestipriai skaudėti pilvo raumenis, vadinasi, pratimą atliekate taisyklingai. Ne mažiau svarbu ir kvėpavimas. Kylant aukštyn (sunkiausiame taške), reikia per burną iškvėpti, o grįžtant į pradinę padėtį (lenkiantis atgal) per nosį įkvėpti.

Šaltinis: Svorio Metimas Nuo Pilvo