Kambarinių Gėlių Priežiūra Rudenį

Lapkričio mėnesį kambarinių augalų priežiūrai reikia irgi skirti nemažai dėmesio į jų reikalavimus šviesai, šilumai, žemės bei oro drėgmei. Iš subtropikų kilę augalai: aukubos, gebenės, mirtos ir kt. – geriau žiemoja vėsioje (10-12 laipsnių C) patalpoje.

Jas reikia normaliai laistyti ir retkarčiais net apipurkšti drungnu vandeniu, supurenti vazono paviršiuje žemę.

Šviesą mėgstančios gėlės: margeniai, katilėliai, chloro-fitai, setkrezijos ir kitos – sustatomos ant palangių, tačiau ne prie pat stiklo. Arčiau stiklo, kur vėsiau, galima statyti kaktusus ir kitus sukulentus.

Sukrovusios žiedus azalijos laikomos šiltoje (18-20 laipsnių C) ir šviesioje patalpoje, normaliai laistomos ir kasdien apipurškiamos. Šį mėnesį pradeda žydėti ciklame-nai.

Patartina juos laistyti pilant vandenį į padėklą, jei per pusvalandį jis iš padėklo nesusigeria, reikia išpilti. Gausiai dabar laistomos ir tręšiamos pradedančios žydėti kalijos. Laistant kambaryje žydinčias vazonines gėles, vandens pilame tiek, kad jo pasirodytų inde po vazonu arba vandens pilama į indą po vazonu kaskart, kai jo nebelieka. Kuo kambaryje vėsiau, tuo rečiau reikia laistyti.

Šaltinis: Kambarinių Gėlių Priežiūra Rudenį