TomTom One V4 Europe 42 GPS Imtuvas

tomtom-one-v4-europe

TomTom One V4 Europe 42

Palydovinė navigacija pastaraisiais metais tapo tokia kasdienybė, kad sunku numatyti, kaip tokie žymus vardai kaip TOMTOM, GARMIN ir kiti gali varžytis pigių GPS navigatorių rinkoje.
Taigi, gana didelis siurprizas, jog TOMTOM nusprendė sukurti pigų GPS navigatorių – TOMTOM One V4 Europe 42.

Verta pažymėti, kad nusipirkę TOMTOM One V4 Europe nerasite kažkokių įspūdingų funkcijų, kaip kad informacija apie eismą, ar Bluetooth laisvų-rankų įrangos. Tai paprasta palydovinė navigacija skirta vidutiniškai reikliam vartotojui.
TOMTOM One V4 Europe skolinasi panašų dizainą iš savo brolio  TomTom One XL modelio ir turi kai kuriuos elementus, kurie yra geresni nei brangesnių modelių Go 530, 730 ir 930.

Su ankstesniais TOMTOM modeliais – ir su aukščiau paminėtais x30 serijos modeliais – viena iš kelių silpnų vietų buvo montavimas. Prispaudžiamas padas nelabai tvirtai laikydavosi ir jūsų TOMTOM navigacija galėjo nukristi mašinos priekinio skydelio arba dar blogiau – ant salono grindų už greičio pedalo. TOMTOM One dizainas daug geresnis nei pirmtakų, prie mašinos lango navigacija prisiklijuoja žymiai geriau ir gali būti lengvai išimimama iš laikiklio.

tomtom-one-v4-europe-ekranas

TOMTOM One V4 Europe naudojimas yra tikrai lengvas. Pačios svarbiausios funkcijos atrodo yra tik vieno ar dviejų mygtukų paspaudimų atstumu. Ekranas reaguoja greitai ir adresų laukelis lengvai atpažįsta jūsų mintis. Navigatorius turi lietimui jautrią klaviatūrą ir įvairias teksto įvedimo funkcijas kaip AZERTY, QWERTY ir ABC.

Ši GPS navigacija turi išskirtinę POI (lankytinų objektų) duomenų bazę, kuri tikrai pravers keliaujant po Europos šalis ir miestus. Lengvai rasite degalines, supermarketus, greitasis meniu parodys ligonines, vaistines, daktarus, veterinarus ir t.t. Nepamainoma pagalba, kai patenkate į bėdą svetimame ir nepažįstamame mieste.

TOMTOM One V4 Europe žemėlapiai atnaujinami itin lengvai. Home programinė įranga suteikia galimybę atnaujinti žemėlapių objektų pavadinimus, užblokuoti nepravažiuojamus ar remontuojamus kelius, keisti eismo kryptį ar pakeist gatvės pavadinimą.

Navigacijos prasme TOMTOM One V4 Europe šiek tiek atsilieka nuo prieš tai buvusių TOMTOM serijos navigatorių. Tačiau žemėlapiai aiškūs, nors atrodo truputį senamadiškai. Didelis ir aiškus garsiakalbis užtikrins, jog pranešimai nebus užgošti pašalinio triukšmo. Kelio apskaičiavimas yra greitas (iki 20s). Palydovinis susijungimas pasiekiamas taip pat greitai, o sudėtingose situacijose TOMTOM One V4 Europe elgiasi patikimai. Navigatorius sugeba teisingai nustatyti poziciją net ten, kur sudėtinga pamatyti dangaus ruožą, tai gali pagelbėti įvažiavus į didelį dangoraižiais apstatytą miestą.

Kokie yra TOMTOM One V4 Europe trukumai?

Vienas iš didžiausių trūkumų, tai pozicijos lagas, t.y. jūsų dabartinės buvimo vietos parodymas kiek per daug vėluoja atsinaujinti. Tai nėra didelė problema greitkeliuose ir kituose nesudėtingose vietose, bet jeigu patenkate į ankštą zoną su daugybė posūkių ar žiedų, tada galite patekti į bėdą.

Kaip šios problemos dalinis sprendimas gali būti balso instrukcijų išankstinis davimas. “Pasukite į kairę po trečio išvažiavimo iš žiedo”. Šios komandos kiek palengvina vairavimą.

tomtom-one-v4-europe-galas

Bendras TOMTOM One V4 Europe įvertinimas
Jeigu galite sau leisti išleisti GPS navigacijai šiek tiek daugiau, tai geriau rinkitės TOMTOM ONE XL Europe. Gausite greitesnį veikimą, didesnį ekraną ir keletą kitų savybių, kas bendroje sumoje kainos atžvilgiu nusveria TOMTOM One V4 Europe 42 modelį.

Šaltinis: TomTom One V4 Europe 42 GPS Imtuvas

Žymės:
  1. , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,