SVEIKATOS HOROSKOPAS BIRŽELIUI 2010 m.

Bracken House - London

Horoskopai

Ar šis birželis bus kaip visada tradiciškas sveikatos atžvilgiu ar kas nors ypatingesnio laukia? Horoskopai pranašauja, kad šis birželis iš tiesų bus neįprastas – tai savotiškų kraštutinumų mėnuo, kai daug kuo galima sau ir padėti, bet ir atsiras naujų grėsmių, pavojų.

Birželio pirmosios dvi dekados Dvynių dominavimo metas, na o vėliau – Vėžio, tad mums bus svarbiausi tie organai, kuriuos ir valdo horoskopo ženklai Dvyniai bei Vėžys.

Šiemet Dvynių metas bus ypatingas, mat nuo birželio 6d. Baltasis Mėnulis (siejama su Angelais Sargais) Dvynių ženkle. Ir tai reikštų, kad atėjo puikus metas gydyti kvėpavimo takų (ypač lėtinius bronchitus, astmą), o taip pat nervų sistemos, įvairias rankų sąnarių bei raumenų ligas. Tokie negalavimai, kaip pastovaus nuovargio sindromas, nemiga, kalbos sutrikimai dabar Irgi bus lengviau įveikiami. Manoma, kai Saulė Dvyniuose, kad greičiau atgautumėte jėgas bei optimizmą, be vaistų ir maisto papildų, itin svarbus judėjimas gryname ore, bendravimas su bičiuliais, su broliais ir seserimis.

Suprantama, kad sportas, turistiniai žygiai, įvairios iškylos su draugais dabar labai reikšmingas dalykas.

Trečia dekada, deja, bus labiau problemiška. Reikalas tas, kas birželio 26 d. įvyks Mėnulio užtemimas Vėžio ženkle. Mėnulio užtemimai mus labiau įtakoja dvi savaites prieš jiems įvykstant ir mėnesį po jo. Tai tas laikas, kai svarbu daugiau dėmesio skirti savo sveikatai – tampame visais atžvilgiais (pirmiausia emociškai) labiau pažeidžiami.

Mėnulio užtemimas trikdo ramybę, kelia įtampą – tampame labiau dirglūs, pikti, išsiblaškę, neatsargūs. Daugėja konfliktų, traumų (dėl šio užtemimo itin gali padaugėti kritimų). Moterys bei maži vaikai, o taip pat paaugliai į Mėnulio užtemimus itin reaguoja. Tad pirmiausias uždavinys – ramybės išlaikymas, ir savaime be specialios pagalbos tai gali ir nepavykti.

Šis Mėnulio užtemimas bus horoskopo Vėžio ženkle, siejamu su šeima, motinyste. Vėžys įtakoja pasąmonę bei emocijas, taip pat skrandį, gimdą ir krūtis. Jau antrą mėnesio pusę derėtų būti atidesniems savo skrandžiui, – bus labiau tikėtini virškinimo sutrikimai, įvairūs apsinuodijimai. Skrandis, o taip pat žarnynas bus šio užtemimo taikinyje.

Nėščiosios bei maitinančios mamos irgi daugiau dėmesio savo sveikatai turi skirti. Beje, šis laikas nepalankus žindymo nutraukimui.
Užtemimas stiprins ir melancholiją, tad linkusiems į depresijas derėtų labiau savimi pasirūpinti.

Kad jaustumėtės sveikesni, kad užtemimas stipriai jūsų nepaveiktų jūsų sveikatos bus svarbu ir organizmo valymas nuo šlakų. Limfinių kanalų valymas irgi aktualu. Priešingu atveju nenustebkite, jei trečią dekadą imsite labiau tinti (kojos ypač). Derėtų labiau pasirūpinti ir kojų venomis.

Horoskopas lems, kad labiausia pažeidžiami šį mėnesį bus gimę po Vėžio, Mergelės, Žuvų, Vandenio, Ožiaragio ženklais.

Na, o labiausia saugūs bus tie, kas vertina šeimyninę laimę, moka džiaugtis draugyste!

Šaltinis: SVEIKATOS HOROSKOPAS BIRŽELIUI 2010 m.

Žymės:
  1. , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,