Kaip Klausytis Radio Internetu (Su Winamp)

Internetas ir kompiuteris – galinga kombinacija, kuri pamažu gali išstumti televizorius ir radijo imtuvus iš savo lyderių pozicijų.

Prieš 10 metų galėjo kilti klausimas kur pasiklausyti radijo internetu, tačiau dabar tegali būti vienas klausimas – kaip išsirinkti ką klausytis. Internetinių radijo stočių yra šimtai jeigu ne tūkstančiai.

Pats paprasčiausias būdas klausytis radio internetu yra naudojant populiariausią grotuvą Winamp. Kad rastumėte radio stotis, turite būti atsidarę media library langą (tam reikia paspausti su dešiniu pelės mygtuku bet kur ant programos lango ir pasirinkti media library). Šiame lange iš meniu pasirinkite Shoutcast Radio.

winamp-langas-radio

Po kiek laiko šone atsidaro langas su įvairiomis radijo stotimis. Jums tereikia įrašyti savo mėgstamo atlikėjo dainos pavadinimą ir programa automatiškai suras radijo stotis, kurios šiuo metu transliuoja jūsų mėgstamą muziką.

Kai norite paklausyti radio, turite nuspausti Tune In mygtuką. Po kelių sekundžių prisijungsite prie serverio ir išgirsite radijo garsą.

Taipogi galite ieškoti radijo stočių pagal kategorijas, pav. 90-ųjų muzika, rock, house, ambient, chill ir pan.

Klausantis radio internetu svarbu jūsų interneto greitis ir transliuojamos stoties srautas. Jis būna 64b/s, 128b/s ir kitos variacijos. Jeigu garsas dažnai trūkinėja, tai reiškia, kad jūsų interneto greičio neužtenka arba šiuo metu naudojate daug srauto kitoms programoms (pav. siunčiate filma ar muziką iš FTP).

Šaltinis: Kaip Klausytis Radio Internetu (Su Winamp)