Kurmių Naikinimas

Kokie kenkėjai ir kaip naikinami?
Kurmiai – ankstyvą pavasarį, atšilus orams, jie pradeda rausti paviršinius ir giluminius urvus. Norint užkirsti kelią urvų rausimui, kurmiai naikinami, naudojant tam skirtas priemones -dūmadėžę „Krounex”, koncentruotą ekstraktą „Bio stop” arba spąstus kurmiams „Bros”. Skruzdėlės – veisiasi lauke (soduose, šiltnamiuose, pievelėse), dažniausiai pastebimos maisto gaminimo vietose.
Skruzdėlės naikinamos aerozoliu „Metradin flow” arba insekticidiniais milteliais „Mettox” ir „Pulnex” skuzdėlių naikinimui.

Kokie kenkėjai ir kaip naikinami?
Kurmiai, skruzdėlės, naminės musės, vaisinės musės.

kurmiu naikinimas

kurmių naikinimas

Musės naikinamos aerozoliu „Gex spray”, o taip pat insekticidiniais milteliais „Mettox” musių naikinimui ir lipniais musgaudžiais. „Mettox” naudojamas atskiedus vandeniu arba kaip jaukas -užbėrus miltelių ant popierinių padėkliukų.

Kokie kenkėjai ir kaip naikinami?
Graužikai – naminės pelės, rudosios ir juodosios žiurkės, pelėnai. Graužikai naikinami keliais būdais – jaukais, klijų spąstais ir klijais.

Jaukai graužikams – „Tornado” (įvairios pakuotės), „Rodimur” granulės arba „Rodimur” pasta, jaukai „Bromad” (granulės arba grūdai). O taip pat klijų spąstai graužikams, kurių sudėtyje yra kenkėjus viliojančių natūralios kilmės medžiagų. Geriausia, kai jaukai išdėliojami specialiose dėžutėse, jauką apsaugančiose nuo naminių gyvūnų ir žmonių bei nepalankių oro sąlygų. Patalpoms paruošti atsargų laikymui ir apsaugai nuo kenkėjų rekomenduojama dūmadėžė „Krounex”, skirta kurmių ir graužikų naikinimui.

Tarakonai – veisiasi namuose, butuose, prekybinėse ir visuomeninio maitinimo įmonėse, maisto ruošimo vietose.
Tarakonai naikinami aerozoliais „Xulate”, „Metradin flow” ir „Fly killer” bei insekticidiniais milteliais „Pulnex”, skirtais ropojančių vabzdžių buitinėse ir gamybinėse patalpose naikinimui.

Kokie kenkėjai ir kaip naikinami?
Graužikai – naminės pelės, rudosios ir juodosios žiurkės, pelėnai.

Šaltinis: Kurmių Naikinimas