Plaukų Slinkimas Ir Silpnumas

Žiemos sezonas išvargina visus – tiek moteris, tiek vyrus, o ypač jų plaukus. Išsausėję, nuo kepurių dėvėjimo pavargę plaukai ilgisi drėgmės ir natūralių maitinamųjų medžiagų. Moterys įvairiomis priemonėmis skuba stabdyti staiga prasidėjusį plaukų slinkimą, kuriam įtaką gali daryti sutrikusi mityba, žalingi įpročiai, stresas, vitaminų trūkumas, radikalūs gyvenimo būdo pokyčiai, įvairios ligos. Kokia greičiausia ir efektyviausia pagalba nusilpusiems plaukams? Apie savo patirtį pasakoja jauna mama Asta Kimžauskienė.

Nusilpę plaukai -ne priežastis pasiduoti panikai
Du vaikelius auginanti, dirbanti ir šeima besirūpinanti Asta Kimžauskienė visada mėgo aktyvų gyvenimo būdą. Atrasdavo laiko ir sportui bei nuo jaunystės pamėgtoms knygoms, kinui ir kelionėms. Sukūrusi šeimą, jauna moteris labai greitai pajuto ne tik intensyvėjančią ir varginančią kasdienybę, bet ir susidūrė su dažna moterų problema – slenkančiais ir nusilpusiais plaukais. „Teoriškai žinojau, jog to galima laukti pasikeitus kasdieniams įpročiams, tačiau mane iš tiesų labai trikdė iškrentančių plaukų kiekis, nes nebuvau tikra, kiek tai yra normalu ir kada baigsis”, – sakė Asta, iškart pradėjusi domėtis problemos priežastimis ir gydymo būdais.

Iš pradžių Asta pasirinko lengviausią kelią – nusipirko gana brangų šampūną nuo plaukų slinkimo ir jį naudojo porą mėnesių, tačiau nesulaukė pozityvių rezultatų. Plaukai toliau slinko, tad jauna mama užsuko j vaistinę pasiteirauti apie efektyvesnes ir kokybiškesnes priemones.
Astai vaistinėje pasiūlė išbandyti slovėnų farmacinės kompanijos produktus „Fitoval”. Kompanijos gaminamų šampūnų sudėtyje yra švelnių ir neutralių žolinių elementų, kurie atgaivina jautrius, pažeistus plaukus, gydo ir atnaujina galvos odą. Šalavijų ir dilgėlių ekstraktai bei svarbios biologinės veikliosios medžiagos, kaip lecitinas, baltymai ir provi-taminas B5, sustiprina plaukus ir skatina juos atsinaujinti. Be to, šio šampūno pH neutralus, jis nedirgina galvos odos, o amino rūgštys ir geležis yra svarbūs galvos kraujotakai. Pastebėta, jog naudojant „Fitoval” šampūnus bei losjoną, galvos kraujotaka yra žymiai geresnė ir efektyviau aprūpina plauko svogūnėlį maistingomis medžiagomis.
„Pradėjusi naudoti šampūną, skirtą būtent slenkantiems, silpniems plaukams, gana greitai pajutau skirtumą – plaukai sutvirtėjo ir nebeslinko, tapo paprasčiau juos formuoti, šukuoti, pamažu atsirado blizgesys”, -pasakojo Asta.

Kompleksiškai naudojamos priemonės -geresnis rezultatas
Norėdama dar labiau pastiprinti plaukus ir pasiekti maksimalių grožio rezultatų, Asta nusprendė imtis ir papildomų priemonių: ne tik pakeisti mitybą ir kontroliuoti dienos režimą taip, kad užtektų laiko poilsiui, bet ir pradėjo vartoti geriamąsias „Fitoval” kapsules. „Kad plaukai tapo sveikesni, pamačiau po kelių savaičių. Nesitikėjau, kad taip greitai pamatysiu pokyčius. Manau, jog tam pasitarnavo kapsulėse esantys vitaminai ir mineralai, kurių trūko mano plaukams, taip pat galvos odos masažas, kurį atlikusi, dar įtrindavau specialaus „Fitoval” losjono, gerinančio galvos odos kraujotaką. Net nuotaika pagerėjo, galėjau drąsiau vaikščioti ilgais plaukais, nerišdama jų, kaip anksčiau, į kuodelį, ” – pasakojo Asta, gydymą tęsusi apie tris mėnesius.

Vaistininkas l.lncius aiškina, jog siekdami išvengti ligų, stengiamės organizmą papildyti vitaminais, sportuojame, atidžiau renkamės maisto produktus. Tai taip pat svarbu ir norint turėti sveikus plaukus, kuriuos būtina prižiūrėti, pamaitinti kokybiškomis priemonėmis. „Retai kada pakanka vienintelės priemonės ar vaisto, kuris padarytų stebuklus, tad susidūrus su plaukų silpnumo, slinkimo problema, reiktų rinktis kompleksinį gydymą – naudoti tiek išorei, tiek vidui skirtus produktus. Ne mažiau svarbi ir tinkama profilaktika, tad bent dviems mėnesiams per metus pakeiskite savo įprastą šampūną „Fitoval” priemonėmis, kad išgy-dytumete, atgaivintumėte ir palepintumėte savo plaukus,” – pataria l.lncius.

A.Kimžauskienė sako keletą kartų per metus naudojanti „Fitoval” produkciją norėdama pastiprinti plaukus. „Nenorėčiau vėl susidurti su tomis pačiomis problemomis, kurias jau teko patirti. Labai džiaugiuosi dabartine plaukų būkle, tad pasistengsiu ją išlaikyti,” – patikino Asta.

Šaltinis: Plaukų Slinkimas Ir Silpnumas