Naudingos Šaldytuvų Sąvybės – Electrolux Šaldytuvai

Electrolux šaldytuvų savybės

„Space Plus” – įspūdingas talpumas
Naujosios „Space Plus” serijos prietaisai itin talpus – 5-15 % talpesni už kitus tokių pačių išorinių matmenų modelius.
Šviežumo skyrelis „Fresh-Zone”
„FreshZone” net iki 2 kartų pailgina šviežios žuvies ir mėsos saugojimo laiką, kadangi šio skyrelio viduje temperatūra 15 % žemesnė. Skyrelis slankioja ant specialių ratukų, todėl jį galima išimti ir perstatyti j kitą lentynėlių lygj.

Mažesnės energijos sąnaudos – mažesnės sąskaitos
Kylant energijos kainoms turėti ekonomiškus buitinius prietaisus ne tik taupu, bet ir ekologiška. „SpacePlus”serijosprietaisai priskiriami ekonomiškiausioms A ir A+ energijos klasėms. A+ klasės prietaisai suvartoja energijos 25 % mažiau negu A klasės prietaisai.

FreshFrostFree“™: šviežumas be šerkšno
„FreshFrostFree” šaldytuvuose maistą išlaikysite šviežią dar ilgiau, kadangi juose palaikomas optimalus drėgmės lygis. Rečiau išmesdami netinkamus maisto produktus sumažinsite šiukšlių kiekj ir padėsite tausoti aplinką.

Patogus elektroninis skydelis
Tiksliai nustatoma temperatūra sudaro geriausias sąlygas maisto produktams saugoti. Elektroniniu ekranėliu patogu naudotis ir lengva suprasti jame pateikiamą informaciją, todėl vos tik pažvelgę j ekra-nėlj galėsite patikrinti, ar prietaisas veikia tinkamai.
Ištraukiamas stalčius

Erdviame stalčiuje tilps didelis kiekis šviežių vaisių ir daržovių. Vidinė stalčiaus pertvara padeda atskirti sudėtus maisto produktus. Stalčių lengva išimti, kadangi jis tolygiai juda ant slystančių bėgelių.

Paviršius, ant kurio nelieka pirštų atspaudų
Ant stilingų prietaisų nerūdijančio plieno paviršių nelieka pirštų atspaudų, todėl prietaisai išlieka švarūs ir švytintys dar ilgiau. Tai itin higieniška, kadangi ant tokių paviršių ne-sikaupia apnašos ir nesidaugina bakterijos.

Taupoma erdvė
Butelius šaldytuve patogiausia laikyti horizontaliai. Elegantiška ir stabili butelių lentynėlė jmontuota po stikline lentynėle, todėl sutaupoma vietos. Į tokią lentynėlę telpa net 9 buteliai!

Ypač didelė dėžė
Šaldiklio stalčiaus talpa – net 40 litrų, todėl jame galite laikyti daug vietos užimančius maisto produktus, pvz., kalakutą. Stalčiaus šonuose esančiomis rankenėlėmis patogu stalčių iškelti iš šaldiklio ir įdėti atgal.

Šaltinis: Naudingos Šaldytuvų Sąvybės – Electrolux Šaldytuvai