Kaip Apsisaugoti Nuo Energetinių Vampyrų?

Portrait Of A VampireJaučiatės nuolat nuvargę ir išsekę? Nepadeda jokie vitaminai ir kitos sveikatos priemonės? Tada, gal jus sekina energetinis vampyras.

Vieni neigia tokio subjekto egzistavimą, kiti šventai tiki, todėl jeigu šalia kokio žmogaus jaučiatės nemaloniai ir nepatogiai, greičiausiai esate energetinio vampyro pašonėje.

Kaip apsisaugoti nuo energetinių vampyrų rekomenduojame 11 paprastų patarimų:

1) Maksimaliai apribokite savo laiką su energetiniu vampyru. Kuo mažiau laiko praleidžiate šalia, tuo mažiau energijos prarasite.
2) Išmokite greito išsisukimo nuo tolesnio bendravimo frazių, kaip kad pavyzdžiui, “aš turiu tik kelias minutes pokalbiui”.
3) Išsilaikykite ramiai ir atsiriboję nuo energetinio vampyro. Neleiskite neigiamai energijai jūsų “valgyti”
4) Išlikite teisingi savo poreikiams (pav. “aš turiu dirbti/skaityti/atsipalaiduoti/sportuoti)
5) Nepulkite į pagalbą spręsdami energetinio vampyro problemų, galbūt tai tiesiog jo taktika apsimesti reikiamam pagalbos ir jus išnaudoti
6) Praktikuokites kuo dažniau palikti energetinius vampyrus; kuo daugiau tai darysite, tuo lengviau bus vėliau.
7) Venkite pernelyg dažno akių kontakto su energetiniu vampyru. Juk sakoma, kad “akys – sielos veidrodis”.
8) Venkite būti ankštose vietose šalia energetinių vampyrų, pav. lifte, mašinoje, t.t. Neigiama energija yra klampi.
9) Aiškiai nubrėžkite savo asmeninę erdvę ir ją ginkite, jeigu energetinis vampyras įžengia į jūsų asmeninę zoną, aiškiai tai pasakykite.
10) Pasakykite jam, kad jaučiatės nepatogiai kalbėdami apie tam tikrus žmones ar įvykius.
11) Ginkitės visomis jėgomis savo teritoriją. Jūsų laikas, teigiama energija ir ištekliai yra brangūs, todėl turi būti saugomi nuo energetinių vampyrų.

Bonus patarimas

12+) Stenkitės nebūti dviese su energetiniu vampyru. Jeigu yra proga pasikvieskite šalia keletą kitų žmonių. Čia galimi du scenarijai: arba vampyras gaus energijos iš visų žmonių, bet jūs vis tiek laimėsite, nes prarasite mažiau savo energijos, arba atsitiks taip, jog susidurs 2 energetiniai vampyrai ir pradės kovoti vienas su kitu. Tokiu atveju jūs gudrumu apsisaugosite nuo energetinių vampyrų.

Šaltinis: Kaip Apsisaugoti Nuo Energetinių Vampyrų?