Kūno sudėties diagnostika – būdas sveikatos ir grožio link

Natūralios medicinos centras "Gera sveikata" siūlo kūno sudėties analizę "Bioimpedance" aparatu. Remdamiesi tyrimo rezultatais specialistai padės pasiekti tinkamiausią raumenų, riebalų ir vandens kiekio pusiausvyrą Jūsų organizme, lengviau atsikratyti kai kurių negalavimų, normalizuoti kūno svorį.

Bioimpedance" prietaisas naudojamas ne tik nustatyti pradinę diagnozę, bet ir vėliau, koreguojant paciento svorį, kad būtų galima kuo tiksliau įvertinti gautus rezultatus. Kaip tai vyksta? Pirmiausia specialistas jus pasvers, pamatuos liemens ir klubų apimtį ir gautus  duomenis įves į specialią kompiuterio programą. Kartu ir informaciją apie jūsų amžių ir  lytį. Tuomet jums teks kelioms minutėms atsigulti, kad skystis tolygiai paskirs-tų po visą kūną. Medikas ant rankų ir kojų uždės jutiklius, – šie sujungti su specialia įranga. "Bioimpedance" aparato skleidžiami impulsai pasieks skirtingas ląsteles ir padės įvertinti jūsų kūno sudėtį. Galiausiai programa suskaičiuos ir jums pateiks duomenis. Jei šį tyrimą atliksite pakartotinai, galėsite matyti kūne vykstančių pokyčių dinamiką. Remdamiesi šiais matavimais specialistai padės nustatyti galimus nukrypimus nuo normų, o tai – pirmieji žingsniai proporcingo, sveiko ir gražaus kūno link.

 

Išsityrę "Bioimpedance" aparatu sužinosite: savo riebalų ir neriebalinę masę kilogramais; procentais išreikštą riebalų kiekį organizme; neląste-linio (kraujo, plazmos), ląstelių ir bendro skysčio kiekį; aktyvių ląstelių masę, kurią sudaro raumenys, organai, smegenys, nervų ląstelės; kūno masės indeksą; ištirtų rodiklių nuokrypį nuo normos; rasite atsakymą į klausimą, kodėl padidėjo kūno svoris.
Galimos bėdos ir sprendimo budai

Pirma bėda: riebalų ląstelių apimties ir kiekio (masės) padidėjimas. Žmogus gimsta ir miršta turėdamas tam tikrą genetiškai nulemtą riebalų ląstelių kiekį (skaičių), kurio be chirurgų pagalbos sumažinti neįmanoma. Tačiau įmanoma sumažinti arba padidinti šių ląstelių apimtį. Riebalų perteklius – ne tik kosmetinis rūpestis. Riebalų sankaupų vietose sutrinka limfos ir kraujo apytaka. Riebalų ląstelės spaudžia kraujagysles, dėl to sutrinka medžiagų apykaita, tampa sunku iš organizmo pašalinti toksinus. Įveikti šią problemą padės mūsų mitybos specialistas, pakoreguodamas paros racioną.

Antra bėda: skysčio perteklius organizme. Skystis yra ląstelinis, tarpląstelinis (kraujas, limfa) ir audinių pabrin-kimus, tinimą sukeliantys skysčiai. "Bioimpedance" aparatu tiksliai nustatomas šių skysčių kiekis. Tai padaryti būtina dėl keleto priežasčių: tirštėdamas kraujas lėtina medžiagų apykaita, o jei kraujo tūris padidėja, pervargsta jį pumpuojanti širdis. Jei per daug skysčio audiniuose, šie tinsta, didėja svoris, sutrinka mikrocirkuliacija ir lėtėja riebalų deginimas. Mūsų specialistai padės nustatytų problemų priežastis išsiaiškinti ir jas spręsti.

Trečia bėda: per maža aktyvių ląstelių masė. Jei procentais išreikšta aktyvių ląstelių masė mažesnė už normą, tai gali būti nutukimo ar antsvorio priežastis. Riebalai dega būtent aktyviose ląstelėse, o jei jų mažai, gali būti, kad žmogus valgo visai nedaug ir vis tiek tunka. Tuomet gydytojas gali skirti baltymų apykaitą gerinančių, pagerinančių kepenų veiklą ir padedančių aktyviai skaidyti riebalus preparatų. Jei trūksta raumenų masės, organizmas prastai paima kalcį, gresia osteoporozė. Tad ir šiuo atveju medikai gali padėti – sudaryti tolesnį veiksmų planą.

Šaltinis: Kūno sudėties diagnostika – būdas sveikatos ir grožio link

Žymės: