Nakvišų aliejaus nauda

Dvimetė nakviša – Šiaurės Amerikos augalas. Senovės Indėnai ypač vertino ir tikėjo, kad šio augalo šaknų gėrimas sutelkia antgamtinių jėgų. į Europą nakviša buvo atvežta XII amžiuje. Iš jo sėklų Išspaustame aliejuje gausu gamtinių medžiagų. Vienos svarbiausių – gama linoleno rūgštis bei natūralus antioksidantas vitaminas E. Gama linoleno rūgštis padeda, kai vargina prlešmenstruaciniai funkciniai sutrikimai (PMS) bei menopauzė. Šios medžiagos taip pat padeda palaikyti lygią ir elastingą odą, o plaukams ir nagams išlikti tvirtiems.

Nakvišų sėklų aliejus gali būti rekomenduojamas visoms, kurios jaučia dažną nuotaikų kaitą, padidėjusį apetitą, skysčių kaupimąsi organizme, pilvo pūtimą, krūtų maudimą, kurių menstruacinis ciklas skausmingas Ir nereguliarus. Taip pat gali būti rekomenduojamas moterims menopauzės periodu, kurias vargina pagausėjęs prakaitavimas, karščio pylimai, padidėjęs dirglumas, darbingumo stoka, nemiga.

Nakvišų sėklų aliejus tinka ir vegetarėms. Nakvišų sėklų aliejus – natūralumas moters grožiui ir sveikatai! Preparatas pagamintas laikantis farmacijos pramonėje taikomų reikalavimų. Tai užtikrina aukštąjo kokybę.

Šaltinis: Nakvišų aliejaus nauda