Nosies mažinimas

Jeigu esate itin nepatenkinta nosies dydžiu bei forma ir tai trukdo jums gyventi – padės plastikos chirurgas. Jis gali sumažinti visą nosį, sumažinti ar panaikinti nosies kuprelę, pakeisti (suploninti, sumažinti, pakelti ir t.t.) nosies galiuką, šnervių formą ar kampą tarp nosies ir viršutinės lūpos.

Iškart po operacijos ant nosies uždedamas gipsinis tvarstis, kuris nuimamas po penkių-septynių dienų. Kelias dienas po operacijos aplink akis matomos mėlynės, kelioms savaitėms sutrinka uoslės receptoriai. Randai lieka praktiškai nematomi. O nosies išvaizda dar šiek tiek keičiasi apie tris-šešis mėnesius (pvz., nosies galiukas šiek tiek mažėja, smailėja ir t.t.).

Prieš operaciją vykstant konsultacijai, padedami šiuolaikinių kompiuterinių technologijų, galėsite modeliuoti savo nosį ir kritiškai įvertinti galimą rezultatą.

Nepamirškite – nosies plastika gali labai pakeisti veidą ir suardyti bendrą jūsų individualumo harmoniją! Jei vis dėlto ryšitės plastinei nosies operacijai, pasirenkite atsisveikinti su ne mažiau kaip 2 tūkst. litų (tiksli kaina priklauso nuo individualių organizmo savybių).

Makiažas – tai stebuklinga lazdelė, padedanti tapti tikromis princesėmis. Tačiau ne visos žinome kai kurias jo galimybes. Štai keletas gudrybių.

Didelę nosį optiškai paverskite mažesne. Tai padaryti galite dviem būdais. Pudra – galingas ir efektyvus ginklas. Tiesiog derinkite šviesius ir tamsius pudros atspalvius: pirmiausia Išsirinkite vieną, keliais tonais tamsesnį už veido spalvą, atspalvį, papudruokite juo nosies sparnelius ir galiuką – taip optiškai sumažinsite nosies kontūrus. O tą sritį, kurią norite pabrėžti, pudruokite šviesiu atspalviu. Štai tokiu atveju vienoje dėžutėje ekonomiškiau turėti dviejų tonų pudros. Žinodama pagrindinį mažinimo principą "burkite" oagal savąją nosį. Tik gaila, kad tokia vizuali gudrybė neilgaamžė. Antras būdas būtų susikurti didelę šukuoseną, kuri optiškai sumažintų nosies dydį.

Šaltinis: Nosies mažinimas

Žymės: