Švaros Prekės. Švaros Priemonių Priežiūra

?

valymas

Valymui skirtus įrankius privalu tinkamai laikyti ir prižiūrėti. Baigę darbus, įrankius sutvarkykite ir padėkite į vietą. Po kiekvieno naudojimo išskalbkite valymui skirtus skudurėlius, labai nešvarius ir nebetinkamus naudojimui išmeskite. Plautuves ir kibirus taip pat išsyk iššveiskite.

Šepečių priežiūra
Plaukite šepečius pamuilėse ir visuomet laikykite aukštyn kojom – tuomet nesusilankstys šeriai. Laikiklį šepečiui galima padaryti iš ričių.

Plaušines šluotas
panaudoję būtinai išskalaukite švariame vandenyje. O kad jos neperdžiūtų ir neišsiklaipytų, įkiškite į plastmasinį maišelį.
Metaliniai šveistukai
Kad metaliniai šveistukai nerūdytų, laikykite juos pamuilėse ar įvyniokite į aliuminio foliją. Sutaupysite perkirpę juos per pusę.

Skudurėliai ir Kempinės   Minkštos Odos Skiautės   Šepetėliai

Šluostes dulkėms valyti po naudojimo gerai išdulkinkite sode ar pro langą. Labai suteptas kempines palaikykite acto ir vandens mišinyje. Šveitimui bei svidinimui skirtas mazgotes laikykite plastiko maišeliuose.
Tinkamai prižiūrimos
tarnaus ilgesnį laiką. Panaudojus jas reikia išskalbti šiltose pamuilėse ir labai gerai išskalauti. Jokiu būdu nedžiovinti karštyje.
Seni dantų šepetėliai
puikiai tinka sunkiai prieinamoms vietoms, čiaupams, išlankstytiems bei rauplėtiems daiktams šveisti.

Dulkių Siurbliai

dulkiu siurblys

Protingai išnaudokite dulkių siurblį. Juk sumaniai pritaikę įvairius antgalius, daug lengviau ir geriau išvalysite ne tik grindis, bet ir užuolaidas, baldus, šviestuvus bei apmušalus. Žarnoje dažnai įstringa šiukšlės, o šepečiai bei antgaliai apsivelia, taigi tolydžio juos tikrinkite ir valykite. Turėkite nešiojamą siurbliuką automobilio salonui ir panašioms vietoms valyti.
Stambieji grindiniai siurbliai geriausiai tinka valyti didelius
plotus. Tačiau jais gan keblu išsiurbti dulkes kampuose bei po
žemesniais baldais.
• Mažesni buitiniai siurbliai labiau tinka laiptinėms, įvairiems
užkampiams bei ertmėms po laiptais ir baldais valyti.
Vandenį siurbiantys siurbliai puikiausiai siurbia ne tik dulkes,
bet ir skysčius.

Šaltinis: Švaros Prekės. Švaros Priemonių Priežiūra