Chromas – Chrom 200

Chromas svarbus mikroelementas. Jis gali padėti išvengti gliukozės kiekio svyravimų, užtikrinti nuolatini būtiną gliukozės tiekimą į ląsteles. Tokiu būdu chromas padeda, kai padidėja potraukis saldumynams. Tai puiki pagalba žmonėms, kurie laikosi dietos ar antsvorio turintiems žmonėms, kuriems mažinant kūno svorį sunkoka atsisakyti saldaus maisto. Tačiau chromas organizmui būtinas ne tik norint pakoreaguoti kūno formas. Esant chromo stygiui, taip pat gali sutrikti insulino veikimas, slopinama baltymų sintezė ir energijos gamyba. Chromas atlieka labai svarbų vaidmenį kontroliuojant lipidų kiekį kraujyje. Jis gali padėti sumažinti žalingųjų mažo tankio liporoteinų (MTL) kiekį ir padidinti naudingųjų didelio tankio lipoproteinų (DTL) kiekį.

Kaip atsiranda chromo stygius? Dažniausiai tai lemia aktyvus sportas Ir saldumynų vartojimas pernelyg dideliais kiekiais.

Chrom-200 vienoje mažoje tabletėje yra net 200 ūg chromo. Preparatas pagamintas laikantis farmacijos pramonėje taikomų reikalavimų. Tai užtikrina aukštą jo kokybę.

Šaltinis: Chromas – Chrom 200