Geriausi vitaminai akims – Mėlynių ekstraktas Vitaforce

Kiekvienam iš mūsų aktuali problema yra akių nuovargis ir palaipsniui silpnėjanti rega. Deja, bet nuolatinis darbas kompiuteriu, laikas praleistas žiūrint televizijos programas, vairavimas, silpnas patalpų apšvietimas, ilgas skaitymas ir kiti žalingi aplinkos veiksniai labai vargina akis bei lemia nuolatinj regos silpnėjimą.

Jau antro pasaulinio karo metais britų pilotai vartodavo mėlynes kaip regą stiprinančią priemonę naktinių skrydžių metu. Lietuvoje mėlynės taip pat turi senas vartojimo tradicijas. Ir ne veltui! Mėlynių uogose esantys aktyvūs komponentai antocianozidai gali sustiprinti tinklainės kapiliarus, saugoti akis nuo žalingo aplinkos poveikio. Antocianozidai padeda palaikyti tinklainės ir regos nervo mitybą, kas yra labai svarbu geram regėjimui. Jie padeda, kai pavargsta akys.

Maisto papildo “Mėlynių ekstraktas” sudėtyje yra mėlynių uogų standartizuoto ekstrakto, turinčio flavonoidų antocianozidų.

Mėlynių ekstraktas puikiai tinka dirbantiems kompiuteriu, daug skaitantiems, vairuojantiems automobilį, ypatingai tamsiu paros metu.

Mėlynių ekstraktą galima vartoti ir diabetikams. Preparatas pagamintas laikantis farmacijos pramonėje taikomų reikalavimų. Tai užtikrina aukštą jo kokybę.

Šaltinis: Geriausi vitaminai akims – Mėlynių ekstraktas Vitaforce