Kaip sulieknėti

Lieknėjimas yra viena dažniausių problemų, su kuriomis tenka susidurti gyvenant šiuolaikinėje visuomenėje. Nejudrus gyvenimo būdas ar darbo pobūdis, daug riebalų turintis maistas, norisi to ar ne, turi Įtakos ir sveikatai, ir išvaizdai. Dažnai pasivaikščiojimus gryname ore ar jvarius fizinius pratimus keičia tingus sėdėjimas prie televizoriaus ar kompiuterio. Obuolių actas buvo naudojamas net Senovės Graikijoje, tad nenuostabu, kad ir mūsų laikais jis yra puikiai žinomas.

Obuolių actas palaiko medžiagų apykaitą. Mokslininkai pabrėžia, jog obuolių acte esančios natūralios rūgštys ir enzimai pasižymi riebalus skaidančiu poveikiu.Taip pat yra nemažas kiekis pektinų, teigiamai veikiančių virškinimą bei žarnyno peristaltiką. Figūra Plus pagamintas ypatingai kūno linijų priežiūrai ir lieknėjimui. Vienoje Figūra Plus tabletėje yra 300 mg obuolių acto.

Tačiau nereikia pamiršti, kad lieknėjimo procesas vyksta žymiai sklandžiau irefektyviau kompleksiniu būdu: reguliuojant mitybą, derinant ją su fiziniu aktyvumu ir papildomu Figūra Plus vartojimu.

Preparatas pagamintas laikantis farmacijos pramonėje taikomų reikalavimų. Tai užtikrina aukštą jo kokybę.

Šaltinis: Kaip sulieknėti