Norvegi6ki žuvų taukai

Seniai pastebėta, jog salose esančių šalių gyventojų (pvz. Japonija, Islandija), valgančių daugiau žuvies, organizmai atsparesni aplinkos poveikiui. Taip pat žinoma, kad jie rečiau patiria širdies ir kraujagyslių sistemų sutrikimus. Žuvų taukuose yra daug medžiagų, kurios dalyvauja svarbiausiuose organizmo procesuose. Ypač menkių kepenų aliejuje gausu vitaminų A ir D, reikšmingų imuninės sistemos funkcionavimui.

Vitaminas A turi įtakos epitelinio audinio funkcijoms, todėl dažnai yra vadinamas odą bei plaukus saugančiu vitaminu. Be to, jis rekomenduojamas normaliai regėjimofunkcijai palaikyti. Vitaminas D dalyvauja kalcio pasisavinimo procesuose, padeda palaikyti tvirtus kaulus bei dantis. Pastovus žuvų taukų vartojimas naudingas ir vaikams, ir suaugusiems.

Norvegiški žuvų taukai skirti papildyti organizmą vitaminais A ir D. Veikliosios medžiagos yra kapsulėse, todėl neturi įprasto žuvų taukų skonio ir kvapo. Dėl ypač didelio grynumo pakanka vienos kapsulės per dieną, todėl pakuotės užteks ilgam! Preparatas pagamintas laikantis farmacijos pramonėje taikomų reikalavimų. Tai užtikrina aukštą jo kokybę.

Šaltinis: Norvegi6ki žuvų taukai