Omega 3 Žuvų Taukai

Žinoma, kad didžiausias omega-3 rūgščių šaltinis yra riebiosios žuvys. Specialistai pataria jos valgyti bent 2 kartus per savaitę. Jei tokios galimybės nėra, rekomenduojama papildomai vartoti omega-3 rūgščių. Mokslininkai didelį dėmesį skiria omega-3 rūgštims bei jų įtakai žmogaus organizmui, o ypač normaliai širdies ir kraujagyslių veiklai.

Omega-3 rūgštys svarbios širdžiai ir kraujagyslėms. Jos padeda palaikyti daugelį fiziologinių procesų bei turi didelę reikšmę audinių funkcionavimui ir augimui. Omega-3 riebalų rūgščių vartojimo naudą, mažinančią riziką susirgti koronarine širdies liga, oficialiai patvirtino JAV maisto ir vaistų kontrolės tarnyba (FDA) taip pat jas vartoti rekomenduoja JAV Širdies asociacija (AHA).

Omega-3 ir Omega-3+žuvų taukai skirti papildyti organizmą omega-3 rūgštimis bei vitaminais A, D ir E. Šių Vitaforce produktų veikliosios medžiagos yra kapsulėse, todėl neturi įprasto žuvų taukų skonio ir kvapo. Dėl ypač didelio grynumo pakanka vienos kapsulės per dieną, todėl pakuočių užteks ilgam! Preparatai pagaminti laikantis farmacijos pramonėje taikomų reikalavimų. Tai užtikrina aukštą jų kokybę.

Šaltinis: Omega 3 Žuvų Taukai