Papildai moterims

Brandaus amžiaus moteris dažnai sulaukia daugybės nemalonių organizmo pokyčių. Padidėjęs dirglumas, greitas nuovargis, nemiga, padidėjęs prakaitavimas, apatija, energijos stoka ir daugelis kitų simptomų gali varginti diena iš dienos. Laiku nesusiprūpinus organizmas alinamas, silpnėja imunitetas, ima greitėti senėjimo procesai. Reikia prisitaikyti prie pakitusių organizmo poreikių. Tam būtinas fizinis aktyvumas, pilnavertė mitybą.

Kad užtikrinti padidėjusius organizmo poreikius įvairioms maisto medžiagoms, vitaminams, mineralams ir mikroelementams, papildomai rekomenduojama vartoti ir kompleksinius preparatus. Dailyvit Women 50+ specialiai sukurtas moterims, sulaukusioms brandaus amžiaus. Šio preparato sudėtyje yra ne tik tarpusavyje kruopščiai suderinti vitaminai, mineralai, mikroelementai, bet ir standartizuotas sojų ekstraktas, kuris gali padėti reguliuoti hormonų pusiausvyrą organizme.

Vitaminai, mineralai ir mikroelementai, esantys šiame preparate
yra biologiškai aktyvių, gerai pasisavinamų junginių pavidalu ir  itin aukštos kokybės. Preparatas  pagamintas laikantis farmacijos    pramonėje taikomų reikalavimų. Tai užtikrina aukštąjo kokybę.

Šaltinis: Papildai moterims