Ryklių kremzlės

Rykliai yra išskirtinė gyvūnų rūšis -jų skeletas kremzlinės struktūros. Ryklių kremzlėse yra proteinų, angliavandenių, mukopolisacharidų, gliukozamino ir chondroitino sulfatų, kalcio, fosforo, cinko, magnio ir kitų mineralų. Nors ryklių kremzlių preparatai sukėlė tikrą sensaciją tik prieš keletą metų, tačiau jomis rimtai susidomėta jau daugiau nei prieš kelis dešimtmečius.

Vėlyvaisiais šešiasdešimtaisiais JAV pasirodė teorijos, nagrinėjančios klausimą, kodėl rykliams niekada neišsivysto piktybiniai augliai. Buvo padaryta išvada, kad taip yra todėl, kad rykliai yra kremzliniai gyvūnai.

Ryklių kremzles rekomenduojama vartoti kaip priemonę, galinčią padėti palaikyti judėjimo bei gynybinę imuniteto funkcijas. Preparato Ryklių kremzlės vienoje kapsulėje yra 500 mg ryklių kremzlių miltelių. Jis sukurtas, taikant naujausias biotechnologijas, todėl nesuardomi baltymai ir pasiekiamas didžiausias aktyvumas. Nėščiosioms, žindančioms moterims, žmonėms po chirurginių operacijų ar turintiems širdies ir kraujagyslių sistemos sutrikimų, prieš vartojimą būtina pasitarti su gydytoju. Preparatas pagamintas laikantis farmacijos pramonėje taikomų reikalavimų. Tai užtikrina aukštą jo kokybę.

Šaltinis: Ryklių kremzlės