Urosafe – šlapimo takų profilaktikai

Spanguolės labai vertingos uogos. Jos kaupia įvairias maistines ir biologiškai aktyvias medžiagas. Šios uogos naudojamos ne tik gaminant maistą. Jau XVII amžiuje spanguolės buvo naudojamos Ir medicininiams tikslams. Dar ir šiandien jos nėra pamirštos. Spanguolių ekstraktas vartojamas kaip priemonė, kuri palaiko šlapimo pūslės Ir šlapimo takų funkciją. Jį rekomenduojama vartoti šlapimo takų infekcijų profilaktikai.

Dažniausiai ši infekcija pasireiškia dažnu bei skausmingu šlapinimusi, deginančiu skausmu pilvo apačioje, kurią sukelia bakterija Escherichia coli. Spanguolės trukdo šiai bakterijai prisikabinti prie šlapimo takų gleivinės Ir parūgština terpę Iki nepalankios bakterijų dauginimuisi. Todėl šlapimo takai gali būti apsaugoti nuo uždegimo ir pažeidimo.

Urosafe kapsulės sudėtyje yra 200 mg standartizuoto spanguolių uogų ekstrakto. Tai užtikrina, kad kiekvienoje kapsulėje yra vienodas veikliųjų medžiagų kiekis. Maisto papildas Urosafe specialiai sukurtas ypatingai šlapimo takų priežiūrai. Tinka ir vegetarams. Preparatas pagamintas laikantis farmacijos pramonėje taikomų reikalavimų.Tai užtikrina aukštą jo kokybę.

Šaltinis: Urosafe – šlapimo takų profilaktikai