Vitaminai akims su liuteinu VisionForce

Kiekvieną dieną akį veikia daug žalingų faktorių: aplinkos užterštumas, saulės spinduliai, ilgas skaitymas, televizorius, kompiuteris, vairavimas, ypatingai tamsiu paros metu ir kt. Visa tai akis vargina. Jos tampa paraudusios, skauda, vaizdas liejasi ir tampa neryškus. Tačiau mes galim akims padėti: daryti pertraukėles dirbant kompiuteriu, mažinti televizoriaus žiūrėjimą, neskaityti prieblandoje ir reguliariai tikrintis akis pas oftalmologą. Taip pat papildomai rekomenduojama vartoti vitaminų bei mineralų akims.

VISIONforce sukurtas papildyti organizmą svarbiais vitaminais ir mineralais, kurie skirti akių apsaugai nuo laisvųjų radikalų ir kitų žalingų aplinkos veiksnių. VISIONforce taip pat yra liuteino, kuris gali surišti ir neutralizuoti laisvuosius radikalus. Liuteinas palaiko akių kraujotaką. Akys geriau aprūpinamos maisto medžiagomis.
Taip pat jis gali saugoti akies tinklainę ir geltonąją dėmę nuo degeneracijos. Geltonoji dėmė yra akies tinklainės centre. Ji jautriausia tinklainės dalis, kurios dėka matome aiškų vaizdą.
VISIONforce pagamintas laikantis farmacijos pramonėje taikomų reikalavimų. Tai užtikrina aukštą jo kokybę.

Šaltinis: Vitaminai akims su liuteinu VisionForce