Vitaminai sąnariams. Joint protection

Ar Jūsų sąnariai braška ir skauda juos lankstant? Ar dažnai Jus vargina sąnarių sustingimas?

Mūsų sąnarių paviršiai yra padengti kremzle, kuri atlieka „pagalvės” funkciją – neleidžia trintis kaulams vienam į kitą. Judesiai būna laisvi ir neskausmingi. Tačiau sunkiai dirbant, intensyviai sportuojant, patiriant sąnarių traumas, esant antsvoriui ir net bėgant metams sąnarių kremzlės susidėvi, praranda savo elastingumą, dyla, pradeda varginti skausmas. Dažnai pamirštamos natūralios medžiagos gliukozaminas ir chondroitinas. Tai pagrindiniai sąnarių komponentai. Jų yra minkštose kremzlėse, sąnarių skystyje.

Gliukozamino sulfatas yra svarbi, biologiškai aktyvi medžiaga, kuri gali padėti palaikyti sąnarinių kremzlių elastingumą, stangrumą, stiprumą. Chondroitino sulfatas padeda palaikyti kremzlinio audinio medžiagų apykaitos procesus, kurie būtini audinių atsinaujinimui bei sąnariųjudrumui. Joint protection-gliukozamino ir chondroitino derinys.

Dviejose kapsulėse yra net 1000 mg gliukozamino sulfato ir 800 mg chondroitino sulfato. Preparatas pagamintas laikantis farmacijos pramonėje taikomų reikalavimų. Tai užtikrina aukštąjo kokybę.

Šaltinis: Vitaminai sąnariams. Joint protection