Pilvo pūtimas

Dida tabletėse esantys augaliniai ekstraktai su cinamonų eteriniu aliejumi padeda kontroliuoti mielių augimą žarnyne Ir palaikyti natūralią organizmo mikrobiologinę pusiausvyrą. Mielės yra grybai. Gavusios cukraus, mielės Iškart pradeda ji ryti ir daugintis. Mielių yra daugybė rūšių. Mums labiausiai žinomos kepimo mielės, alaus mielės, vyno mielės. Žmogaus organizme natūraliai gyvena vienaląsčiai grybeliai, dar vadinami mieliagrybials. Candida albicans – vienas iš jų. Tai mieliagrybls, kuris gyvena žmogaus žarnyne.

Disney aftermathNekontroliuojamai augdamos mielės gali sukelti pilvo tempimu vidurių pūtimą, nuovargį, išangės niežėjimą, sutrikdyti virškinimą. Mielės klesti jūsų organizme. Esant normaliam gerosios žarnyno mikrofloros balansui, mielių augimas ir dauginimasis kontroliuojamas. Bet nesveika mityba, stresas ir kartais antibiotikai gali sukelti žarnyno mikrofloros disbalansą. Tuomet mielės pradeda daugintis nekontroliuojamai.

Pagrindinis mielių maistas – cukrus. Tačiau skaidydamos cukrų mielės išskiria toksinus, kurie gali sukelti silpnumą ir nuovargį. Odos sudirgimas ir išangės niežėjimas taip pat yra tipiniai požymiai. Mielės mėgsta augti drėgnose kūno vietose ir gleivinėse.

Skandinaviškos Dida tabletės

Dida sudėtyje yra gerai žinomų vaistinių ir prieskoninių augalų ekstraktų ir eterinių aliejų. Cinamonas, raudonėliai, česnakai, gvazdikmedžių žiedai, kardamonų vaisiai, alyvmedžių lapai padeda palaikyti normalią organizmo mikrobiologinę pusiausvyrą.

Cinamonas yra vienas seniausių prieskonių kurį žmonės pradėjo vartoti prieš 5 000 metų. Tradiciškai jis buvo vartojamas kaip antibakterinė ir virškinimą gerinanti priemonė. Jis taip pat buvo naudojamas kaip natūralus maisto konservantas. Šių dienų mokslas įrodė, kad cinamonas turi didelį antimikrobinį ir mielių augimą stabdantį poveikį. Dida sudėtyje esantis cinamonų eterinis aliejus ir kiti vaistiniai bei prieskoniniai augalai padeda suvaldyti nekontroliuojamą mielių augimą žarnyne, išvengti pilvo tempimo, dujų kaupimosi, palaikyti normalų virškinimą.

Svarbi ir dieta

Dida poveikis sustiprės, jei sumažinsite kavos, alkoholio, saldumynų cukraus vartojimą. Venkite riebaus maisto. Vietoj jo valgykite produktus iš sveikų grūdų šviežius vaisius ir daržoves – virtas arba žalias. Sportuokite. Tai pagerins medžiagų apykaitą, padės greičiau šalinti toksinus. Rekomenduojama sumažinti ar kuriam laikui atsisakyti produktų kurie skatina patologinės žarnyno mikrofloros vystymąsi ir pažeidžia organizmo mikrobiologinę pusiausvyrą: alkoholio, aštraus, sūraus maisto, mielių, angliavandenių, baltos duonos. Geriau valgyti baltyminį maistą – vištieną, kalakutieną, žuvį, kiaušinius, pupeles, šviežias daržoves, vartoti alyvuogių ir linų sėmenų aliejų.

Džiaukitės plokščiu pilvu. Vartokite Dida, kad palaikytumėte normalų mielių balansą žarnyne, virškinimą ir puikią savijautą po valgio. Rekomenduojama gerti po 1 tabletę per dieną prieš valgį užsigeriant stikline vandens. Pirmas 45 dienas rekomenduojama gerti po 2 tabletes per dieną. Skandinaviškos Dida tabletės pagamintos iš natūralių vaistinių ir prieskoninių augalų ekstraktų ir eterinių aliejų.

Atrodė, kad pilvas tuoj sprogs!

Prieš valgj Tina visad išgeria vieną Dida tabletę.

Anksčiau, kai tik Tina ką nors suvalgydavo, jai pūsdavo pilvą ir ji jausdavosi išpampusi.

„Naktį mano pilvas taip išsipūsdavo, kad atrodydavo, tuoj sprogs. Dujos ir laisvi viduriai versdavo mane lakstyti į tualetą. Aš beveik buvau netekusi vilties surasti pagalbą, nes niekas negalėjo nustatyti jokių skrandžio ar žarnyno sutrikimų.

Būdama ne namie valgydavau labai mažai, kaip paukštelis, kad pilvas neišsipūstų. Ir labai dažnai vilkėdavau laisvus drabužius, kad paslėpčiau savo išsipūtusį pilvą.”

Atrado tabletes Dida

„Praėjusią vasarą perskaičiau apie tabletes Dida ir cinamono naudą. Nusprendžiau jas išbandyti. Poveikį pajutau iškart. Po kelių dienų mano pilvas vėl tapo plokščias. Šiandien mano virškinimo sistema dirba puikiai. Aš labai laiminga, nes mano gyvenimas akivaizdžiai pagerėjo.

Dabar aš visada išgeriu vieną tabletę prieš pusryčius ir vieną tabletę priešpiet. Nuostabus jausmas, kai pilvas vėl plokščias, o virškinimo sistema dirba puikiai”, – pasakoja šypsodamasi Tina.

Šaltinis: Pilvo pūtimas