KODĖL NEŽYDI KINROŽĖS?

Kinrožės ima žydėti gana jaunos, o jas tinkamai prižiūrint, žydi 20 ir daugiau metų.
Jei kinrožėms sudarysite geras sąlygas ir neapip-jaustysite jų šaknų, jos gali išaugti vos ne iki pat lubų. Jei kinrožės nežydi arba žydi gana prastai, pavasarį jas būtina gausiai apipjaustyti. Būtina išpjauti visas nudžiūvusias ir silpnas šakas, augalą persodinti į derlingą dirvos mišinį, o šį augalą perstatyti į saulėtą vietą, gausiai lieti ir tręšti skystomis gėlių trąšomis, kurių sudėtyje yra geležies.
Nereikalingus kinrožių ūglius nupjaukite, o nužy-dėjusius žiedus – nuskinkite. Vasarą kinrožės būtina ypač gausiai lieti.

Kinrožės nemėgsta didelių oro temperatūrų svyravimų. Žiemą šiuos augalus būtina auginti ne vėsesnėje nei 12 °C šilumoje. Jei kinrožėms trūksta maistinių medžiagų ar joms pernelyg šalta, jų žiedpumpuriai ima kristi.

Dažniausiai kinrožių žiedpumpuriai krenta vasario ir rugsėjo mėnesiais. Jei perdžiūva dirva, kinrožių žiedpumpuriai gausiai krenta ir vasarą. Žiemą kinrožės tręškite 1 kartą per mėnesį, o nuo vasario iki rugsėjo mėnesio tręškite 1 kartą per savaitę skystomis gėlių trąšomis.

Šaltinis: KODĖL NEŽYDI KINROŽĖS?

Žymės: